Menu
Menu

Víceúčelový žebřík Little Giant Velocity 26, až 6 pozic

Až 6 možností konfigurací žebříku za cenu jednoho! Lehký, teleskopický kloubový žebřík pro vysoké zatížení s konfiguracemi štafle, výsuvný žebřík, na schodiště, 90° poloha nebo lešení. Rozšířené nohy pro vyšší stabilitu. Více informací

Vyberte variantu

Víceúčelový žebřík Little Giant Velocity 26, až 6 pozic
ks
15 697,33 Kč
Víceúčelový žebřík Little Giant Velocity 22, až 6 pozic
ks
14 507,90 Kč
Víceúčelový žebřík Little Giant Velocity 17, až 6 pozic
ks
11 885,83 Kč
Víceúčelový žebřík Little Giant Velocity 13, až 6 pozic
ks
10 466,50 Kč
Celkem s DPH:
15 697,33 Kč
 / ks
12 973,00 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
0 ks okamžitě k dispozici
Číslo výrobku: 335839
Popis

Velocity ™

Když máte dělat pořádné projekty, potřebujete žebřík, který dokáže všechno. Little Giant® Velocity ™ je dokonalým žebříčkem k dokončení těchto úkolů. Od stavby domu až po zavěšení sádrokartonu vám Velocity pomůže dokončit seznam všech úkolů.

Snadné použití

Velocity je lehký, vícepolohový žebřík s přidanými funkcemi, které usnadňují ideální nastavení. Chcete-li upravit výšku žebříku, jednoduše zatlačte seřizovací prvky Rock Lock ™ a posuňte vnitřní část do požadované výšky. Pokud potřebujete přemístit žebřík z místa na místo, sklopte žebřík na kolečka Tip & Glide™ * a odvezte jej kam potřebujete.

Až 4 možnosti žebříku za cenu jednoho !!

Tento model umožňuje z jednoho žebříku několika jednoduchými pohyby vytvořit dva samostatné A žebříky.

Když vysunete ze základního žebříku vložené stojny a spojíte je produktem art. č. 26999 ( kozlíkový držák) můžete si vytvořit dva samostatné A žebříky. Pro práci více lidí, nebo můžete použít jako kozu nebo lešení s pomocí teleskopické plošiny PLANKS. Tyto vysunuté stojny se zvýšenou opatrností můžete také použít jako samostatné žebříky pro polohu opření.

Vznikne Vám tak jeden menší žebřík s možností většiny konfigurací a dva samostatné žebříky v poloze opření, nebo jejich kombinace.

Vícepolohový žebřík

Velocity je žebřík, který vám pomůže snadno dokončit úkoly. Sestavte žebřík v různých konfiguracích, které vyhovují projektu, jako jsou štafle, výsuvný žebřík, na schodiště, 90° poloha nebo lešení **. Je to rychlé a snadné.

Výhody

Velocity splňuje nebo překračuje všechny standardy OSHA a ANSI a je hodnoceno tak, aby udržel 150 kg ve všech konfiguracích. V konfiguraci štafle pojme 150 kg na obou stranách.

* Kolečka Tip & Glide nejsou součástí modelu 13

** Plošina lešení není součástí dodávky

Parametry
Složená délka 2.01
Max. délka 7.01
Značka Little Giant
Typ žebřík
Provedení víceúčelové
Báze hliník
Nosnost 150 kg
Hmotnost 22 kg

Videa

Velocity | Demo | Little Giant Ladder Systems
Little Giant Ladders | Extension | Articulating Ladder
Little Giant Ladders | Velocity | Get ____ Stuff Done