Menu
Menu

O společnosti IZOMAT

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Obchodní korporace IZOMAT stavebniny s. r. o. byla založena v roce 1991 a dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější dodavatele stavebních materiálů v České republice.

Obchodní činnost je realizována prostřednictvím sítě 27 poboček vybavených prodejními a skladovými prostory. Výrobní činnost je zaměřena na izolační a doplňkové výrobky pro oblast technických izolací. Samostatnou pobočkou je pracoviště vedení obchodní korporace, které se nachází v Průhonicích u Prahy. 
  • Vize obchodní korporace:
Silná, stabilní, odborně zdatná a zákaznicky orientovaná obchodní korporace s významným postavením na našem trhu, respektovaná obchodními partnery.
  • Strategie obchodní korporace:
Strategií obchodní korporace jsou dobré partnerské vztahy se zákazníky a uspokojování jejich potřeb dodávkami širokého sortimentu stavebních materiálů se zajímavými obchodními podmínkami a s vysokou přidanou hodnotou  technické podpory, poradenství a služeb v souladu se
základní filosofií obchodu STAVÍME NA ZNALOSTECH 
Velký význam je přikládán specializovanému prodeji u vybraných komodit s nadstandardní nabídkou zboží a služeb.
 
Co nabízíme:
  • Široký sortiment stavebních materiálů
Nabídka materiálů je průběžně aktualizována s ohledem na potřeby zákazníků a vývoj stavebnictví
  • Zajímavé obchodní a dodací podmínky
Díky významnému postavení obchodní korporace  u výrobců a široké skladové nabídce je možné většinu zboží dobře nakoupit ihned, nebo v krátkých dodacích lhůtách.
  • Specializovaný prodej u vybraných komodit