Menu
Menu

O společnosti IZOMAT

Obchodní korporace IZOMAT stavebniny s. r. o. byla založena v roce 1991 a dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější dodavatele stavebních materiálů v České republice.
Obchodní činnost je realizována prostřednictvím sítě 29 poboček vybavených prodejními a skladovými prostory. Výrobní činnost je zaměřena na izolační
a doplňkové výrobky pro oblast technických izolací. Samostatnou pobočkou je pracoviště vedení obchodní korporace, které se nachází v Průhonicích u Prahy. 
 
  • Vize obchodní korporacevývoj poboček

Silná, stabilní, odborně zdatná a zákaznicky orientovaná obchodní korporace s významným postavením na našem trhu, respektovaná obchodními partnery.

 
  • Strategie obchodní korporace
Strategií obchodní korporace jsou dobré partnerské vztahy se zákazníky a uspokojování jejich potřeb dodávkami širokého sortimentu stavebních materiálů se zajímavými obchodními podmínkami a s vysokou přidanou hodnotou  technické podpory, poradenství a služeb v souladu se základní filosofií obchodu STAVÍME NA ZNALOSTECH 
Velký význam je přikládán specializovanému prodeji u vybraných komodit s nadstandardní nabídkou zboží a služeb.
 
Co nabízíme:
 
  • Široký sortiment stavebních materiálů
Nabídka materiálů je průběžně aktualizována s ohledem na potřeby zákazníků a vývoj stavebnictví.
 
Díky významnému postavení obchodní korporace  u výrobců a široké skladové nabídce je možné většinu zboží dobře nakoupit ihned, nebo v krátkých dodacích lhůtách.
 
  • Specializovaný prodej u vybraných komodit      

krytina   stavební výplně      tepelné izolace                             

 

Nadace DOBRÝ ANDĚL

Dobrého anděla vnímáme jako projekt, který má smysl a podporuje tam, kde je potřeba. I sebemenší finanční příspěvek může ovlivnit nejen životy těch, jejichž příběhy si zrovna v tuto chvíli můžeme přečíst, ale do budoucna může Anděl pomoci třeba zrovna Vám. Proto jsme se rozhodli stát se Dobrými anděli a doufáme, že se nám povede společně vykouzlit úsměv na rtech nejedné rodiny.
 
ZOO Praha

Máme rádi zvířata, zvířata, zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst. A protože zvířata mají rádi i lidé v IZOMATU, rozhodlo se naše technické oddělení trochu pomoci.....ADOPTOVALI JSME VLKA!!!

pomáháme