Menu
Menu

O společnosti IZOMAT

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Obchodní korporace IZOMAT stavebniny s. r. o. byla založena v roce 1991 a dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější dodavatele stavebních materiálů v České republice.

Obchodní činnost je realizována prostřednictvím sítě 36 poboček vybavených prodejními a skladovými prostory. Výrobní činnost je zaměřena na izolační a doplňkové výrobky pro oblast technických izolací. Samostatnou pobočkou je pracoviště vedení obchodní korporace, které se nachází v Průhonicích u Prahy. 

 

Vize obchodní korporace

  • Silná, stabilní, odborně zdatná a zákaznicky orientovaná obchodní korporace s významným postavením na našem trhu, respektovaná obchodními partnery.

 

Strategie obchodní korporace

  • Strategií obchodní korporace jsou dobré partnerské vztahy se zákazníky a uspokojování jejich potřeb dodávkami širokého sortimentu stavebních materiálů se zajímavými obchodními podmínkami a s vysokou přidanou hodnotou technické podpory, poradenství a služeb v souladu se základní filosofií obchodu „STAVÍME NA ZNALOSTECH“ 

Velký význam je přikládán specializovanému prodeji u vybraných komodit s nadstandardní nabídkou zboží a služeb.

 

Co nabízíme:

 

  • ​Široký sortiment stavebních materiálů

Nabídka materiálů je průběžně aktualizována s ohledem na potřeby zákazníků a vývoj stavebnictví.

 

  • Zajímavé obchodní a dodací podmínky

Díky významnému postavení obchodní korporace  u výrobců a široké skladové nabídce je možné většinu zboží dobře nakoupit ihned, nebo v krátkých dodacích lhůtách.​

 

  • Specializovaný prodej u vybraných komodit