Menu
Menu

Vlastní výroba

pečet izotubIZOTUB je nejvýznamnějším příspěvkem naší firmy ke zvýšení úrovně materiálů v oblasti technických izolací. Vyrábí se z minerální plsti a slouží pro izolování potrubních rozvodů. IZOTUB pro malé a střední průměry má tvar meziválcové skruže s podélnou spárou, a od tloušťky izolace 40mm je doplněn i zámkem pro snadnou a kvalitní montáž.
Pro větší průměry potrubí má tvar dvou do sebe zapadajících segmentů. Délka je standardně 1200 mm, průměry jsou přizpůsobené normalizovaným rozměrům potrubí a tloušťky se pohybují od 20 do 100 mm. Skruže i segmenty se vyrábí bez povrchové úpravy nebo s polepem z vyztužené hliníkové folie, která představuje konečnou povrchovou úpravu.

 

Výhody IZOTUBU:

IZOMAT stavebniny s.r.o.

FLEXIPAN 

Určen pro dodatečnou povrchovou úpravu pouzder IZOTUB bez polepu nebo prostých izolačních materiálů. Ochraňuje izolace proti mechanickému poškození a dodává izolačním materiálům finální vzhled.

 

 

 

 

hliníkové pásky

JAC hliníkové pásky

Páska z hliníkové folie je z jedné strany opatřena vrstvou speciálního lepidla, která je kryta ochrannou PE folií a určena pro přelepení spár mezi jednotlivými izolačními pouzdry IZOTUB s ALS polepem, pro spáry mezi deskami s AL polepem nebo pro opravy povrchů. Lepidlo je speciálně vyvinuto pro prostředí staveb a oproti ostatním výrobkům je účinnost lepeného spoje podstatně vyšší. tloušťka AL nosiče: 0,025 mm balení: cívky po 100 m šíře: 50 mm, 75 mm, 100 mm.

 

 

 

izofolIZOFOL

Moderní parotěsná folie tvořená hliníkovou folií laminovanou skelným vláknem a vrstvou plastu. Používá se jako parotěsná folie do podkrovních prostor, lehkých dřevostaveb a obvodových konstrukcí, také se používá pro dodatečnou povrchovou úpravu pouzder IZOTUB bez polepu nebo prostých izolačních materiálů.

 

 

 

alfol

ALFOL

Hliníková hladká obalová fólie určena pro dodatečnou povrchovou úpravu pouzder IZOTUB bez polepu nebo prostých izolačních materiálů. Ochraňuje izolace proti mechanickému poškození a dodává izolačním materiálům finální vzhled.

IZOMAT stavebniny s.r.o.

patentní uzávěry

PATENTNÍ UZÁVĚRY jsou ocelové spojovací prvky, sloužící k připevňování odnímatelných částí i technických izolací v místech, která vyžadují pravidelnou kontrolu nebo údržbu (např. ventily, měřáky apod.). 

V provedení pozink a nerez.

IZOMAT stavebniny s.r.o.

IZOLAČNÍ DRŤ

Formát

  • Granulát s částicemi o velikosti přibližně 20 - 30 mm.

Použití

  • Jako zásypová nebo vycpávaná izolace pro mezivrstvy, do dutin, do podlah nebo na volné plochy např. v podstřešních prostorách apod.
IZOMAT stavebniny s.r.o.

KAŠÍROVANÉ DESKY se vyrábějí na zakázku polepováním běžných prvků z minerální plsti hliníkovou folií pro izolace zejména hranatých vzduchotechnických rozvodů.

IZOMAT stavebniny s.r.o.

NESTANDARDNÍ PRVKY
Moderní technologické vybavení našich dílen umožňuje vyřezat na přání zákazníka skruže a segmenty atypických rozměrů, ale také různé tvarové prvky použitelné pro různé části staveb (např. izolace komínových vložek, spádové desky a atikové klíny plochých střech) z minerální plsti, nebo z pěnových plastů a podobných materiálů.

Atikové klínyklínypouzdratechnické pouzdra

Pouze na poptávku, napište nám nebo kontaktujte naší zákaznickou linku 272 690 388.

IZOMAT stavebniny s.r.o.