Menu
Menu

Víceúčelový žebřík Little Giant Revolution 17, až 6 pozic

Až 6 možností konfigurací žebříku za cenu jednoho! Profesionální hliníkový výsuvný kloubový žebřík pro vysoké zatížení s konfiguracemi štafle, výsuvný žebřík, na schodiště, 90° poloha nebo lešení. Zatížení 150 kg na každé straně. Více informací

Vyberte variantu

Víceúčelový žebřík Little Giant Revolution 17, až 6 pozic
ks
12 680,80 Kč
Víceúčelový žebřík Little Giant Revolution 22, až 6 pozic
ks
14 723,28 Kč
Celkem s DPH:
12 680,80 Kč
 / ks
10 480,00 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
2 ks okamžitě k dispozici
Číslo výrobku: 335833
Popis

Revolution ™

Intenzivní práce vyžaduje intenzivní nástroj. Žebřík Little Giant® Revolution ™ vám pomůže splnit tyto náročné úkoly. Od zastřešení přes svařování až po obecnou údržbu je Revolution žebříkem, který vám pomůže dokončit jakoukoliv práci.

Navrženo speciálně pro profesionály

Revolution byl navržen s ohledem na vás. Závěs Quad-Lock ™ a kovové zámky Rock Locks ™ umožňují rychlé a snadné nastavení výšky a polohy. Kolečka Tip & Glide ™ vám pomohou snadno přesouvat žebřík z práce do práce.

Až 4 možnosti žebříku za cenu jednoho !!

Tento model umožňuje z jednoho žebříku několika jednoduchými pohyby vytvořit dva samostatné A žebříky.

Když vysunete ze základního žebříku vložené stojny a spojíte je produktem art. č. 26999 ( kozlíkový držák) můžete si vytvořit dva samostatné A žebříky. Pro práci více lidí, nebo můžete použít jako kozu nebo lešení s pomocí teleskopické plošiny PLANKS. Tyto vysunuté stojny se zvýšenou opatrností můžete také použít jako samostatné žebříky pro polohu opření.

Vznikne Vám tak jeden menší žebřík s možností většiny konfigurací a dva samostatné žebříky v poloze opření, nebo jejich kombinace.

Vícepolohový žebřík

Revolution je navržena tak, aby vám pomohl pracovat rychle a efektivně, protože ho lze použít ve více pozicích. Použijte Revolution v pozicích štafle, výsuvný žebřík, na schodiště, 90° poloha nebo lešení *, v závislosti na potřebách práce.

Výhody

Revolution splňuje nebo překračuje všechny standardy OSHA a ANSI a je hodnoceno tak, aby udržel 150 kg ve všech konfiguracích. V konfiguraci štafle pojme 150 kg na obou stranách.

* Plošina lešení není součástí dodávky

Parametry
Složená délka 1.4
Max. délka 4.57
Značka Little Giant
Typ žebřík
Provedení víceúčelové
Báze hliník
Nosnost 150 kg
Hmotnost 18.2 kg

Videa

Revolution | Demo | Little Giant Ladder Systems
Little Giant Ladders | Extension | Articulating Ladder