Menu
Menu

Spárovací hmota MAPEI Ultracolor Plus 100 5kg bílá

Rychle tvrdnoucí malta s výjimečnými vlastnostmi pro výplň spár šířky od 2 do 20 mm s rychlým vysycháním, bez tvorby výkvětů, hydrofobní (odpuzující vodu). Více informací
Číslo výrobku: 130883
Výrobce:
Spárovací hmota MAPEI Ultracolor Plus 100 5kg bílá Spárovací hmota MAPEI Ultracolor Plus 100 5kg bílá
KS
402,72 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -17 %
485,21 Kč
402,72 Kč
 / ks
332,83 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Skladem méně než 20
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
148 KS okamžitě k dispozici
148 KS na dalších pobočkách

Spárovací hmota MAPEI Ultracolor Plus 100 5kg bílá

Rychle tvrdnoucí malta s výjimečnými vlastnostmi pro výplň spár šířky od 2 do 20 mm s rychlým vysycháním, bez tvorby výkvětů, hydrofobní (odpuzující vodu) – systém DropEffect® a s protiplísňovou technologií BioBlock®. 

Oblasti použití: 

Spárování všech typů keramických obkladů a dlažeb (jednou a dvakrát vypalovaných, klinkeru, glazované keramické kameniny atd.), dlažby typu cotto, kamenných materiálů (přírodní kameny, mramor, žula, aglomeráty, atd.), skleněných a mramorových mozaik. 
Zaručuje naprosto jednotnou barvu, nevytváří výkvět na povrchu, rychle vysychá, a tím umožňuje rychlé provozní zatížení podlah a obkladů.

Technologie BioBlock® použitá při výrobě tohoto produktu, zabraňuje ve vlhkém prostředí tvorbě a bujení různých typů plísní na povrchu spár. 
Kromě toho, je použitím speciálních hydrofobních přísad při výrobě této malty umožněno získat spárovací hmotu, která se vyznačuje vysoce hydrofobními (technologie DropEffect®) vlastnostmi; proto má menší sklony ke špinění a vyznačuje se vynikající trvanlivostí.

Ideální pro výplň spár venkovních fasád, balkonů, teras, bazénů s chemicky neupravenou vodou, koupelen a kuchyní; dále je určen zejména pro spárování podlah v supermarketech, motorestech, restauracích, letištích a prostorách přístupných veřejnosti.

Typ tmel
Použití interiér a exteriér
Provedení pytel
Určení spárování obkladů a dlažeb
Báze hydrofobní polymery
Barva bílá
Vlastnosti protiplísňovost
Hmotnost 5 kg
Max. šíře spáry 20 mm

Videa

Spárovací hmoty v novém