Menu
Menu

Schodišťový prvek CS-BETON Step 16 cm šedá

Betonové schodišťové prvky STEP jsou správnou volbou pro obklad menších schodišť například u vchodových dveří či vstupu na terasu. Více informací
Číslo výrobku: 132907
Výrobce:
Schodišťový prvek CS-BETON Step 16 cm šedá Schodišťový prvek CS-BETON Step 16 cm šedá
KS
160,93 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -24 %
211,75 Kč
160,93 Kč
 / ks
133,00 Kč bez DPH
Lze koupit pouze po 18 KS.
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
66 KS okamžitě k dispozici

Schodišťový prvek CS-BETON Step 16 cm šedá

STEP je univerzální schodišťový prvek, který umožňuje tvorbu schodišťových stupňů. Schod lze díky svému tvaru klást ve dvou modifikacích, kdy je vždy na nášlapné straně prvku provedena protiskluzová úprava povrchu. Prvek lze využít i pro obložení stávajících betonových schodišť.

Vysoká funkční hodnota

Betonové schodišťové prvky STEP jsou správnou volbou pro obklad menších schodišť například u vchodových dveří či vstupu na terasu. Mají příznivou hmotnost, která zaručuje snadnou ruční manipulaci při montáži. Nášlapná šířka činí dle způsobu použití 285 nebo 320 mm.

KVALITA PRODUKTU

Betonové prvky CS-BETON jsou vyrobeny z kvalitních stavebních materiálů. Důkladná kontrola kvality probíhá v celém cyklu výroby a kombinuje prvky automatizované s kontrolou vizuální. Samozřejmostí je neustálá namátková kontrola denní výroby v podnikové certifikované laboratoři. Častá obměna výrobních forem v kombinaci s dokonalou údržbou výrobních technologií umožňují společně docílit vysokou rozměrovou přesnost.
Kritéria stanovená harmonizovanými evropskými normami jsou plněna s velkou rezervou. 

Typ schod
Povrch hladký
Barva šedá
Šířka [mm] 370
Délka [mm] 300
Výška [mm] 160
Hmotnost 20.8 kg