Menu
Menu

Safety Cage 8 pojízdný plošinový žebřík z nevodivého Fiberglass s klecí Little Giant

Skládací pojízdný plošinový žebřík z nevodivého kompozitu fiberglass s pevnou plně uzavřenou klecí. Plošina je osazena kolečky pro snadnou přepravu. Více informací
Číslo výrobku: 335868
Výrobce:
Safety Cage 8 pojízdný plošinový žebřík z nevodivého Fiberglass s klecí Little Giant Safety Cage 8 pojízdný plošinový žebřík z …
KS
35 386,45 Kč
Celkem s DPH:
35 386,45 Kč
 / ks
29 245,00 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
0 ks okamžitě k dispozici

Safety Cage 8 pojízdný plošinový žebřík z nevodivého Fiberglass s klecí Little Giant

Safety Cage®

Mnoho průmyslových odvětví vyžaduje, aby se profesionálové při práci v určitých výškách zajistili v kotevním bodě. Tento standard pomáhá udržovat lidi v bezpečí, ale může být obtížné jej udržovat. Bezpečnostní klec Little Giant® Safety Cage® vyhovující OSHA eliminuje potřebu jištění, takže práce je rychlejší, bezpečnější a levnější než mnoho možností lešení nebo systémů zvedání.

Snadné použití, ukládání a přenášení

Bezpečnostní klec je vyrobena z nevodivého kompozitu ze skleněných vláken a pryskyřice s kompaktním složením, což usnadňuje skladování. Bezpečnostní klec může být nastavena pouze pro jednou osobou. Má také kolečka Tip & Glide ™, takže je snadné přecházet z místa na místo. Protože můžete pracovat bez držení rukou, je bezpečnostní klec ideální pro práce, jako je údržba velkého zařízení HVAC nebo instalace osvětlení pódia.

Ground Cue®

S důvěrou sestupujte po žebříku s vědomím, že díky Ground Cue® vám už nikdy neunikne spodní příčka. Ground Cue vás upozorní zvukovým „cvaknutím“, když dosáhnete poslední příčky žebříku.

Složená délka 3.76
Max. délka 2.44
Značka Little Giant
Typ žebřík
Provedení plošinové
Báze skleněné vlákno
Hmotnost 35.8 kg

Videa

Decisions | Little Giant Ladder Systems | Safety Cage