Menu
Menu

Palisáda CS-BETON VERA 11/11/60 okrová

Palisáda VERA je určena pro vytváření terénních stupňů jak ve zpevněných, tak i zatravněných plochách. Více informací
Číslo výrobku: 128514
Výrobce:
Palisáda CS-BETON VERA 11/11/60 okrová Palisáda CS-BETON VERA 11/11/60 okrová
KS
163,23 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -5 %
171,82 Kč
163,23 Kč
 / ks
134,90 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Pouze na poptávku
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

Palisáda CS-BETON VERA 11/11/60 okrová

Palisáda VERA má díky čtvercovému polygonálnímu půdorysu příznivé možnosti použití. Výhodou je rovněž nižší hmotnost umožňující snadnou manipulaci. Je vhodná zejména pro menší stavby v okolí rodinných domů, na zahradách a v parcích. Nekonfliktní tvar umožňuje obloukové provádění obrub chodníků, výstavbu schodišťových stupňů, rámování zahradních solitérů a také plynulou tvorbu oblouků. Palisáda je díky pestré barevné paletě skvělou volbou do vaší zahrady.

Vysoká funkční hodnota

Palisáda VERA je určena pro vytváření terénních stupňů jak ve zpevněných, tak i zatravněných plochách. Je tedy skvělým řešením pro realizaci terénních úprav v zahradách umístěných ve svahu či jinak členitém terénu.

KVALITA PRODUKTU

Betonové dlažby CS-BETON jsou vyrobeny z kvalitních stavebních materiálů. Důkladná kontrola kvality probíhá v celém cyklu výroby a kombinuje prvky automatizované s kontrolou vizuální. Samozřejmostí je neustálá namátková kontrola denní výroby v podnikové certifikované laboratoři. Častá obměna výrobních forem v kombinaci s dokonalou údržbou výrobních technologií umožňují společně docílit vysokou rozměrovou přesnost. Kritéria stanovená harmonizovanými evropskými normami jsou plněna s velkou rezervou. 

Modelová řada VERA
Typ palisáda
Povrch hladký
Barva okr
Šířka [mm] 110
Délka [mm] 110
Výška [mm] 600 mm
Hmotnost 15.8 kg