Menu
Menu

Palisáda CS-BETON VERA 11/11/40 šedá

Palisáda CS-BETON VERA 11/11/40 šedá

Palisáda VERA je určena pro vytváření terénních stupňů jak ve zpevněných, tak i zatravněných plochách. Více informací
Číslo výrobku: 113243
Výrobce:
Palisáda CS-BETON VERA 11/11/40 šedá Palisáda CS-BETON VERA 11/11/40 šedá
KS
47,13 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -5 %
49,61 Kč
47,13 Kč
 / ks
38,95 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Nedostupné
Vyzvednout na prodejně
Vyzvednutí zdarma
284 KS okamžitě k dispozici
284 KS na dalších pobočkách

Palisáda CS-BETON VERA 11/11/40 šedá

Palisáda VERA má díky čtvercovému polygonálnímu půdorysu příznivé možnosti použití. Výhodou je rovněž nižší hmotnost umožňující snadnou manipulaci. Je vhodná zejména pro menší stavby v okolí rodinných domů, na zahradách a v parcích. Nekonfliktní tvar umožňuje obloukové provádění obrub chodníků, výstavbu schodišťových stupňů, rámování zahradních solitérů a také plynulou tvorbu oblouků. Palisáda je díky pestré barevné paletě skvělou volbou do vaší zahrady.

Vysoká funkční hodnota

Palisáda VERA je určena pro vytváření terénních stupňů jak ve zpevněných, tak i zatravněných plochách. Je tedy skvělým řešením pro realizaci terénních úprav v zahradách umístěných ve svahu či jinak členitém terénu.

KVALITA PRODUKTU

Betonové dlažby CS-BETON jsou vyrobeny z kvalitních stavebních materiálů. Důkladná kontrola kvality probíhá v celém cyklu výroby a kombinuje prvky automatizované s kontrolou vizuální. Samozřejmostí je neustálá namátková kontrola denní výroby v podnikové certifikované laboratoři. Častá obměna výrobních forem v kombinaci s dokonalou údržbou výrobních technologií umožňují společně docílit vysokou rozměrovou přesnost. Kritéria stanovená harmonizovanými evropskými normami jsou plněna s velkou rezervou. 

Modelová řada VERA
Typ palisáda
Povrch hladký
Barva šedá
Šířka [mm] 110
Délka [mm] 110
Výška [mm] 400 mm
Hmotnost 10 kg