Menu
Menu

Jumbo Step 4 skládací schůdky pro náročné používání Little Giant

Velice lehké, bezpečné a pohodlné skládací schůdky pro náročné používání s inovativním organizérem na nářadí a sklápěcím madlem. Více informací
Jumbo Step 4 skládací schůdky pro náročné používání Little Giant
Jumbo Step 4 skládací schůdky pro náročné používání Little Giant
ks
7 270,89 Kč
Celkem s DPH:
7 270,89 Kč
 / ks
6 009,00 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
0 ks okamžitě k dispozici
Číslo výrobku: 335860
Popis

Jumbo Step™

Ne všechny úkoly vyžadují žebřík v plné velikosti, a právě tam přichází na řadu Jumbo Step™ od společnosti Little Giant®. Jumbo Step je lehký hliníkový žebřík a díky svému kompaktnímu designu je dokonalým nástrojem pro malé nebo velké domácí projekty. Tento žebřík, který je k dispozici ve 2, 3 a 4 schůdkových modelech, splňuje nebo překračuje všechny standardy OSHA a ANSI a je klasifikován jako typ IAA do hmotnosti 375 liber (170 kg).

Organizér na nářadí a madlo

Tento žebřík je vybaven inovativním organizérem na nářadí a madlem. Funkční zábradlí se rozšiřuje, aby zlepšila bezpečnost a minimalizovala pocity závratí. Inovativní horní kryt má sloty pro všechny potřebné nástroje, včetně smartphonu. Při práci na žebříku nyní můžete mít všechny své zásoby na dosah ruky.

Protiskluzové schody

Jumbo Step byl navržen jako pohodlný žebřík během celého procesu používání. Jeho design schodiště znamená, že každý krok je stejně přirozený jako stoupající schody. Pro větší bezpečnost jsou nášlapy na schodech protiskluzové.

Extra široké nohy

Se svými extra širokými protiskluzovými nohami je Jumbo Step ideální pro práci nad rošty. Věřte, že váš žebřík bude při plnění úkolů stabilní.

Pro jakýkoli úkol, který nevyžaduje žebřík v plné velikosti, je Jumbo Step nástroj, který potřebujete.

Parametry
Počet příček 4
Max. výška plošinky 0.89
Značka Little Giant
Typ schůdky
Báze hliník
Provedení jednostranné
Nosnost 170 kg
Hmotnost 9.1 kg

Videa

JumboStep | Demo | Little Giant Ladder Systems