Menu
Menu

Držák solárního panelu falcovaný plech červený

Držák solárních panelů falcovaný plech je určen pro šikmé střechy s plechovou krytinou, pro montáž solárních a fotovoltaických panelů za falc. Více informací
Číslo výrobku: 221015
Výrobce:
Držák solárního panelu falcovaný plech červený Držák solárního panelu falcovaný plech červený
KS
623,27 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -15 %
733,26 Kč
623,27 Kč
 / ks
515,10 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Na objednávku
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

Držák solárního panelu falcovaný plech červený

Držák solárních panelů falcovaný plech je určen pro šikmé střechy s plechovou krytinou, pro montáž solárních a fotovoltaických panelů za falc. Rozmístění a počet úchytů záleží na velikosti panelů a doporučení výrobce. Odolnost proti povětrnostním vlivům a mechanickému poškození je zajištěna žárovým zinkováním, případně je zvýšena komaxitovým nástřikem s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Společnost HPI-CZ nabízí profesionální řešení pro montáž solárních a fotovoltaických zařízení do šikmých a plochých střech. Výběr a vůbec použití speciálních doplňků má zásadní vliv nejen na stabilitu a životnost těchto zařízení, ale především na související konstrukce střech. Je důležité si uvědomit, že instalace solárních systémů často vyžaduje změnu nebo úpravu stávajícího střešního systému. Tyto jednoduché modifikace mohou vést k vážným následkům, jako je například ztráta vodotěsnosti, kdy neprofesionální zásah do střechy vede ke ztrátě záruky, může způsobit pronikání vody do střešního souvrství a tím tvorbu plísní a dřevokazných hub. Při montáži je třeba dbát na všechna pravidla provádění střech z hlediska zatížení sněhem a větrem, a to jak zařízení samotných, tak i jejich napojení, ochranu a prostup střešním pláštěm. Všechny komponenty pro solární a fotovoltaická zařízení od společnosti HPI-CZ vynikají snadnou a bezpečnou montáží a výrazně prodlužují životnost všech souvisejících konstrukcí a zařízení.

Typ solar-line - příslušenství pro solární a fotovoltaické panely
Určení příslušenství pro šikmou střechu
Barva červená