Menu
Menu

Betonová dlažba Best SOLITERA tl. 8 cm colormix etna

Pro všechny obdivovatele přírodních materiálů představuje tato betonová dlažba vhodnou alternativu. Svým nepravidelným tvarem a jemně nerovnými hranami dokonale imituje kameny. Výhodou oproti přírodnímu kameni je výběr barev, přirozeně tak sladíte chodník Více informací
Číslo výrobku: 185908
Výrobce:
Betonová dlažba Best SOLITERA tl. 8 cm colormix etna Betonová dlažba Best SOLITERA tl. 8 cm col…
M2
752,14 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -20 %
940,17 Kč
752,14 Kč
 / m2
621,60 Kč bez DPH
Lze koupit pouze po 0.73 M2.
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
0 M2 okamžitě k dispozici

Betonová dlažba Best SOLITERA tl. 8 cm colormix etna

Dlažba vhodná pro pojezdové i pochozí plochy, ideální pro nádvoří vesnických stavení. V balení jsou dva druhy kamenů, které se při pokládce doplňují a vytváření nepravidelný vzhled plochy. Kameny nelze dodávat jednotlivě, nejmenší možné množství odběru je 1 vrstva, kde je celkem 12 kusů. Spáry, které jsou vytvořeny formou, stejně tak i spáry, které vzniknou mezi jednotlivými kameny, se vyplňují drobným kamenivem frakce 2-5 mm.

Dlažba je ošetřena systémem QSAVE proti nasákavosti a znečištění. Optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zaručí, že dlažba je odolná vůči obrusu a chemickým rozmrazovacím látkám, odolá vodě i nevlídnému počasí. Jako ostatní dlažby BEST je mrazuvzdorná a se zárukou kvality 20 let.  

Modelová řada SOLITERA
Typ plošná dlažba
Provedení reliéfní
Povrch standard
Barva colormix etna
Vlastnosti mrazuvzdornost
Výška [mm] 80