Menu
Menu

VETOS

Jsme specialisté na dveře, podlahy, schody a mobilní příčky. Sny o Vašem bydlení měníme v realitu.

VETOS

Kdo jsme?

Jsme společnost, která je pravidelně „testována“ ze strany největších stavebních firem v ČR. Realizujeme pro ně zakázky zejména v oblasti dodávek a montáže vnitřních dveří, kdy ročně dodáváme dveře do více jak 1000 bytů. Vedle toho se nám daří realizovat dalších 2500 zakázek ročně.

Základní účel

Základním účelem a posláním společnosti VETOS je vytvářet prostředí příjemného bydlení tak, aby životy lidí byly co nejpohodlnější při plnění jejich plánů a snů. Veškeré naše kroky jsou provázeny etickým hlediskem, které nás zavazují vytvářet produkty a služby dostupné každé skupině investorů a vše co jsme si společně dohodli uvést v realitu.

Filozofie

Naší filozofií je dodávat výrobky i služby té nejvyšší kvality, a proto do našeho sortimentu patří výrobky v kategorii extra třídy. Nejsme ochotni se smířit s průměrnou kvalitou výrobků a služeb, nepřijímáme polovičaté výsledky. Měníme i ty nejnáročnější plány architektů, projektantů a stavebních mistrů v realitu.

Vize

Stát se symbolem pro vybavování interiérů a naše služby zpřístupněné široké veřejnosti v rámci celé České republiky.

Naše přednosti? Naše know-how!

Ročně zrealizujeme v průměru 3000 zakázek v úzké spolupráci s předními výrobci dveří v Evropě. Díky zkušenostem z montáží, které získáváme více jak 19 let a vytváříme tak jedinečné know-how, které nám ve spojení se silným zázemí společnosti umožnuje být jednou z největších obchodně-realizačních společností v ČR.