Menu
Menu

Prosperplast

Firma Prosperplast patří v Polsku i Evropě k předním výrobcům umělohmotných produktů pro dům a zahradu. Svou výrobu zaměřuje zejména na květináče, kompostéry, palisády, konve, lopaty, boxy na nářadí a v neposlední řadě na výrobky pro děti (sáňky, boby a p

Prosperplast
  • FIRMA

Firma Prosperplast patří v Polsku i Evropě k předním výrobcům umělohmotných produktů pro dům a zahradu. Svou výrobu zaměřuje zejména na květináče, kompostéry, palisády, konve, lopaty, boxy na nářadí a v neposlední řadě na výrobky pro děti (sáňky, boby a pod.).
Firma disponuje vlastním týmem kreativních návrhářů a většinu svých produktů vyrábí na individuální objednávku tuzemských nebo zahraničních obchodních řetězců. Pro své klienty Prosperplast zajišťuje i vlastní transport.

  • NAŠE HISTORIE

Výrobní společnost Prosperplast byla založena bratry Pavlem a Markem Mrózkovými v roce 1993 v polských Buczkowicích.
V první fázi existence se bratři s pomocí několika prvních zaměstnanců soustředili výhradně na výrobu umělohmotných květináčů.
Rostoucí zájem ze strany zákazníků a zvyšující se potřeby trhu vedly k rozšíření sortimentu o další produktové řady: lopaty na sníh, produkty pro děti a DIY výrobky. Produkce byla stále různorodější, tak, aby oslovovala nové skupiny odběratelů. Rozšiřovalo se strojní vybavení, rostl počet zaměstnanců i výrobní plocha firmy. Kreativní vedení a odvážné investice zajišťovaly společnosti Prosperplast stále pevnější pozici na trhu. Dalšími důležitými investicemi bratří Mrózkových byla stavba moderní produkční haly v Buczkowicích, fabriky v Żywci v roce 2008 a výstavba reprezentačního komplexu v Rybarzowicích, kde bylo 5. dubna 2011 přeneseno hlavní sídlo firmy.

  • ROZVOJ A VIZE

Racionální vedení, dlouhodobé investice do vybavení a vývoje a výběr zkušených profesionálů do řad nových zaměstnanců vedly k dynamickému rozvoji firmy v letech 2008-2014. V současné době společnost disponuje třemi výrobními halami, sklady ve čtyřech polských městech a logistickým centrem v Německu a Česku, s celkovou plochou větší než 60 000 m2. Prosperplast sází na kontinuální vývoj, modernizaci a flexibilitu. Produkty se vyznačují dokonalou kvalitou a originálním zpracováním. Díky tomu se těší rostoucímu zájmu zákazníků nejen z celé Evropy, ale také z USA, Austrálie, Nového Zélandu nebo Jihoafrické republiky.

  •  20.VÝROČÍ FIRMY

V roce 2013 oslavila společnost 20 let své existence. Za tu dobu firma realizovala několik významných investic a díky inovativním nápadům majitelů společnosti se Prosperplastu podařilo najít směr pro vývoj nových produktových řad.
Výrobky, ale i celá infrastruktura se vyznačují moderním zpracováním v duchu nejnovějších trendů světového trhu. Cílem nové kolekce je maximální funkcionalita a pohodlí při používání.
Různorodý sortiment je přizpůsoben potřebám našich klientů a dovoluje nám pokrýt veškerou poptávku, bez ohledu na roční období, zájmy nebo věk uživatele.

  • TRANSPORT

Služby z oblasti vnitrostátní i mezinárodní dopravy zajišťuje speciální systém monitoringu vozového parku spolu s týmem kvalifikovaných logistiků a zkušených šoférů.
Disponujeme skříňovými, kontejnerovými a plachtovými nákladními vozy. Dle potřeby jsou auta vybavena výtahy nebo vysokozdvižnými vozíky, které usnadňují nakládku.