Menu
Menu

Plastsvar

Vyrábíme plastové vodoměrné šachty, žumpy a septiky.

Plastsvar

Společnost Plastsvar s.r.o je jedním z předních výrobců a dodavatelů systémů pro vodní hospodářství a zemědělství v České republice. Mezi hlavní výrobky, které se vyrábějí v našem závodě v ČR, jsou retenční nádrže, plastové jímky pro zachytávání deštových vod, produkty pro závlahové systémy v zemědělství, plastové napáječky (pítka), nádrže na jadrné osivo pro zvěř, samonosné plastové vodoměrné šachty, čerpací jímky tlakové kanalizace, jímky na dešťovou vodu a výroba plastových nádrží na zakázku.

Společnost Plastsvar s.r.o ve spolupráci se společností LESMYS s.r.o. se podílí na výzkumu a vývoji plastových výrobků pro použití v lesnictví a zemědělství. Veškeré zkušební výrobky jsou osazeny a testovány v oboře „Zádubčí“.

V roce 2013 jsme spustili novou výrobní linku plastových vodoměrných, čerpacích šachet a jímek na akumulaci dešťové vody a to technologii rotomoulding. Jedná se o novou bezsvárovou technologii, při které je šachta vyrobena z jednoho kusu. Tyto výrobky jsou nepropustné a samonosné . Byl nám vydán statický posudek na ROTO výrobky na jich uložení bez betonáže.

Samozřejmě technologie svařování plastů u nás zůstala zachována. Materiál pro svařované jímky, žumpy a septiky a vodoměrné šachty, používáme výhradně PP a PE. Jímky, žumpy, septiky podléhají dle zákona certifikaci, certifikát je součástí dodávky od naší firmy. Dodáváme jímky různých velikostí dle požadavků zákazníka. Naše ceny jsou upravovány v poměru kvalita/cena, tudíž jsme schopni dostat se na zajímavé ceny našich výrobků. Více informací o nádržích a jímkách se dozvíte v sekci naše produkty.

Plastová jímka SMART 5000
−5%

Plastová jímka SMART 5000

Plastová samonosná jímka SMART® 5000, která se využívá na akumulaci...
29 235,54 Kč
27 773,74 Kč
Detail
Retenční nádrž na dešťovou vodu 4000 l
−5%

Retenční nádrž na dešťovou vodu 4000 l

Plastová jímka Olympia 4000 je samonosná šachta vyrobená moderní...
24 073,43 Kč
22 869,85 Kč
Detail