Menu
Menu

DELTA

„My, Dörkeni, si stojíme za jediným: prémiová kvalita z výrobního závodu v Herdecke“

DELTA

Kdo si přeje spolehlivost na šikmých střechách, spoléhá na značku DELTA. Kdo chce spolehlivě chránit spodní stavbu před vlhkostí, staví na značce DELTA. Přes více než 120 let si stojíme za nejvyšší kvalitou, inovativními postupy a spolehlivostí.

Za našimi inovativními výrobky z rodinné firmy se sídlem ve vestfálském Herdecke stojí přes 125 let zkušeností. Toto dlouhodobé Know-How a stálý růst učinilo ze společnosti Dörken GmbH & Co. KG to, čím dnes je. Jako součást společnosti  Ewald Dörken AG vedená majiteli čtvrté generace přemýšlíme v desetiletích, ne jen v obchodním roce. To nám umožňuje dlouhodobý a udržitelný rozvoj  na dynamických trzích.

Dörken si svým sloganem „DELTA chrání hodnoty“ stojí za vzájemnou provázaností systémových řešení DELTA®,  ať již u fólií pro šikmé střechy či fasády, nebo drenáží a hydroizolací pro spodní stavbu, tak i u obsáhlé palety systémových doplňků. Vždy padnoucí řešení pro všechny požadavky - od sklepa po střechu, z plochy až po detail.

Svým kompletním balíčkem nejrůznějších řešení si Dörken GmbH & Co. KG z Herdecke vypracoval vedoucí pozici na trhu stavebních materiálů v Evropě. Pod značkou DELTA® se vyrábějí více než 40 let vysoce kvalitní produkty, které  vždy nabízejí nejvyšší měřítko bezpečnosti, spolehlivosti a úspory energií a chrání tak hodnoty. Za tím vším stojí mezinárodně působící společnost se svým týmem vysoce motivovaných spolupracovníků.

V roce 2018 byla společnost Dörken opakovaně zařazena mezi 100 nejinovativnějších středně velkých firem v Německu.

V oblasti pojistných hydroizolačních systémů je Dörken partnerem Nr. 1 pro obchod, řemeslo a projekci.

Zboží od dodavatele DELTA můžete poptat - zde