Menu
Menu

SEMIN

Firma se specializuje se na výrobu kvalitních produktů pro profesionální a hobby použití v nepřeberné škále mnoha tisíců výrobků pro nejširší oblast použití.

SEMIN

Společnost SEMIN CZ a.s. byla v červnu 2010 založena jako 100% dceřiná společnost mateřské firmy SEMIN S.A.S, posledního francouzského výrobce produktů nejen pro suchou výstavbu. Rodinná firma SEMIN S.A.S. vznikla již v roce 1838 a dnes se o rozvoj holdingu stará již šestá generace Seminů pod vedením presidenta společnosti pana Philippa Semina.

Firma se specializuje se na výrobu kvalitních produktů pro profesionální a hobby použití v nepřeberné škále mnoha tisíců výrobků pro nejširší oblast použití. SEMIN patří mezi tři největší francouzské producenty a distributory v oblasti suché výstavby a se svými třemi výrobními závody po celé Francii je evropským leaderem ve výrobě sádrových tmelů, stěrek a omítek. Roční produkce sádrových výrobků přesahuje 160 tisíc tun. Nově otevřený závod v pařížském Amblainville s kapacitou více než 500 tun denně je dokonce nejmodernější svého druhu v Evropě co se týče kvality produkce, produktivity a kapacity.

Naší snahou je poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty a servis, spolu s technickým poradenstvím na profesionální úrovni. Vzhledem k neustálému rozvoji stavebních technologií a zvyšujícím se požadavkům evropských distributorů a zpracovatelů jsou neustále ve vývojovém centru společnosti SEMIN v Kedange vyvíjeny nové produkty s cílem uspokojit i nejnáročnější potřeby našich zákazníků.