Menu
Menu

SAKRET

Značka SAKRET je na světovém trhu od roku 1936 jako průkopník v oblasti výroby suchých maltových směsí v průmyslovém měřítku.

SAKRET

SAKRET

Současnost

Společnost SAKRET CZ k.s. je na základě udělené licence součástí evropské skupiny SAKRET, která disponuje 30-ti výrobními závody na území Evropy, z toho 17-ti v Německu. Celosvětově skupina SAKRET vlastní více než 60 výrobních závodů, což jí činí jedním z největších světových výrobců suchých maltových směsí.

Licenci udělující centrála SAKRET ve Wiesbadenu zabezpečuje svým týmem pro výzkum a vývoj ve svých laboratořích inovační sílu značky stejně jako vysokou úroveň kvality výrobků SAKRET.

V souladu s decentralizovanou strukturou nadnárodní společnosti SAKRET, která zohledňuje lokální tržní podmínky a podporuje pružné reakce na potřeby trhu a zákazníků v jednotlivých regionech, se SAKRET CZ soustředí na tuzemský trh.

SAKRET CZ k.s. je  výrobcem kvalitních, praxí prověřených stavebních hmot a sofistikovaných systémových řešení, které vyžaduje moderní stavební trh.V rámci komplexních dodávek materiálů se SAKRET CZ zaměřuje i na dodávky ucelených systémů pro zateplování veškerých typů objektů.

V souladu s nejmodernějšími trendy souvisejícími s energetickou náročností budov a s úsporami v této oblasti se SAKRET zabývá i řešením pro nízkoenergetické a pasivní domy.(odkaz)

Stavby se značkou SAKRET se vyznačují Corporate Design a Corporate Identity. Od výroby, přes balení až po reklamu - žlutá a černá - signalizují nezaměnitelnou kvalitu značky SAKRET. Filosofie SAKRETu svazuje a zároveň zavazuje všechny licenční společnosti SAKRET vyrábět a dodávat pouze značkovou kvalitu.

Historie

Amerika, 1936: stavební inženýr Arthur C. Avril dostal nápad míchat suché maltové směsi podle přesných receptur pro daný výrobek v průmyslovém měřítku. Svůj vynález nazval SAKRETE (odvozeno od SAK – pytel a CONCRETE – beton). Tato inovace z Nového světa oslovila čtyři německé podnikatele, kteří si v roce 1966 uvědomili obrovský potenciál tohoto vynálezu a paralelně odstartovali výrobu suchých maltových směsí pod značkou SAKRET v Evropě.

Vynález A.C. Avrila přinesl revoluční změnu ve výrobě a zpracování stavebních hmot, vedoucí nejen k přesnému složení, charakteristice a kvalitativní úrovni jednotlivých výrobků, ale i k úspoře času, snížení nákladů a k vyšší výkonnosti.

Výprodej
Cementová malta Sakret ZM 10 30 kg

Cementová malta Sakret ZM 10 30 kg

Obyčejná návrhová malta pro zdění G třídy M 10 dle ČSN EN 998-2, ZA...
178,89 Kč
Detail
Výprodej
Ruční jádrová omítka Sakret PM 02 30 kg

Ruční jádrová omítka Sakret PM 02 30 kg

PM 02 ruční jádrová omítka, 2mm.
160,78 Kč
Detail
Výprodej
Zásypový písek Sakret

Zásypový písek Sakret

Jemný suchý křemičitý zásypový písek.
101,64 Kč
Detail
Výprodej
Ruční jádrová omítka Sakret PM 04 30 kg

Ruční jádrová omítka Sakret PM 04 30 kg

Suchá maltová směs. Odpovídá obyčejné maltě pro vnitřní a vnější omítky...
192,95 Kč
Detail