Menu
Menu

SAKRET

Značka SAKRET je na světovém trhu od roku 1936 jako průkopník v oblasti výroby suchých maltových směsí v průmyslovém měřítku.

SAKRET

Současnost

Společnost SAKRET CZ k.s. je na základě udělené licence součástí evropské skupiny SAKRET, která disponuje 30-ti výrobními závody na území Evropy, z toho 17-ti v Německu. Celosvětově skupina SAKRET vlastní více než 60 výrobních závodů, což jí činí jedním z největších světových výrobců suchých maltových směsí.

Licenci udělující centrála SAKRET ve Wiesbadenu zabezpečuje svým týmem pro výzkum a vývoj ve svých laboratořích inovační sílu značky stejně jako vysokou úroveň kvality výrobků SAKRET.

V souladu s decentralizovanou strukturou nadnárodní společnosti SAKRET, která zohledňuje lokální tržní podmínky a podporuje pružné reakce na potřeby trhu a zákazníků v jednotlivých regionech, se SAKRET CZ soustředí na tuzemský trh.

SAKRET CZ k.s. je  výrobcem kvalitních, praxí prověřených stavebních hmot a sofistikovaných systémových řešení, které vyžaduje moderní stavební trh.V rámci komplexních dodávek materiálů se SAKRET CZ zaměřuje i na dodávky ucelených systémů pro zateplování veškerých typů objektů.

V souladu s nejmodernějšími trendy souvisejícími s energetickou náročností budov a s úsporami v této oblasti se SAKRET zabývá i řešením pro nízkoenergetické a pasivní domy.(odkaz)

Stavby se značkou SAKRET se vyznačují Corporate Design a Corporate Identity. Od výroby, přes balení až po reklamu - žlutá a černá - signalizují nezaměnitelnou kvalitu značky SAKRET. Filosofie SAKRETu svazuje a zároveň zavazuje všechny licenční společnosti SAKRET vyrábět a dodávat pouze značkovou kvalitu.

Historie

Amerika, 1936: stavební inženýr Arthur C. Avril dostal nápad míchat suché maltové směsi podle přesných receptur pro daný výrobek v průmyslovém měřítku. Svůj vynález nazval SAKRETE (odvozeno od SAK – pytel a CONCRETE – beton). Tato inovace z Nového světa oslovila čtyři německé podnikatele, kteří si v roce 1966 uvědomili obrovský potenciál tohoto vynálezu a paralelně odstartovali výrobu suchých maltových směsí pod značkou SAKRET v Evropě.

Vynález A.C. Avrila přinesl revoluční změnu ve výrobě a zpracování stavebních hmot, vedoucí nejen k přesnému složení, charakteristice a kvalitativní úrovni jednotlivých výrobků, ale i k úspoře času, snížení nákladů a k vyšší výkonnosti.

Zásypový písek Sakret

Zásypový písek Sakret

Jemný suchý křemičitý zásypový písek.
99,38 Kč
Detail