Menu
Menu

Onduline

Lehké střešní materiály.

Onduline

Onduline

PROČ ONDULINE ?

Společnost Onduline navrhuje již více než 70 let inovativní systémy pro střechy, fasády a hydroizolace.

Naše priorita je vytvářet lehká (snadná i nezatěžující) řešení, která jsou jak estetická, tak efektivní, a která odpovídají vašim potřebám. Udržitelné výrobky a řešení vhodná doslova pro všechny typy budov...

Naše systémy se používají po celém světě. Objevte příklady realizací a podívejte se na svědectví našich zákazníků. Řešíte zastřešení, rekonstrukci nebo stavební projekt? Fa Onduline vás doprovodí během koncepce vašeho projektu, jeho realizace a odpoví na všechny vaše otázky.

Asfaltová vlnitá krytina Onduline

  • Lehká vlnitá střešní krytina Onduline, vyrobená z asfaltu, je kvalitní střešní a obkladová krytina z organických vláken. Vyrábí se ve 4 barevných provedeních. Výroba a tvarování krytiny Onduline se odehrává pod tlakem, při vysokých teplotách.
     

Využití střešní krytiny Onduline

  • Střešní krytina Onduline je vhodná k pokrývačské práci na hospodářských stavbách, na běžných rodinných domech i na rekreačních objektech. Její montáž je bezproblémová, doporučuje se používat pro jakýkoliv typ střech od sklonu 5°.
     

Vlnitá krytina Onduline a její vlastnosti

  • Snadnou skladnost vlnité krytiny Onduline oceníte zejména při transportu a skladování na místě. Díky skladnosti, nízké hmotnosti a elasticitě si usnadníte montáž střechy. Výrobce uvádí, že i laikové dokážou položit 50m² střechy do několika hodin.

Zboží od dodavatele Onduline můžete poptat - zde