Menu
Menu

KLINKER

Specialista na lícové cihly KLINKER

KLINKER

Dobrý den,

přejeme všem našim zákazníkům a příznivcům, kteří si otevřeli naše webové stránky.

Naše historie se začala psát v roce 1995. To pánové a nynější společníci Stanislav Barvínek a Jiří Machka na svých cestách za obchodem do Polska, Německa, Holandska, Belgie, Rakouska a Slovinska „přišli na chuť“ vícevrstvému zdivu s lícovou cihlou. Po mnohahodinových nočních diskusích našli shodu, že to je perspektivní alternativa ve stavebnictví, která v Čechách má šanci na úspěch mezi investory.  Smluvní ujednání ve společnosti Cihelna Kinský spol.s r.o. odložila plné rozvinutí těchto myšlenek až do roku 2000. Dne 15.5.2000 se začala psát čitelná historie firmy Stavebniny Baumat s.r.o., a v roce 2003 přejmenované na Klinker Centrum s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena především na nákup a prodej materiálů z pálené cihlářské hlíny, které se používají jako prvky na fasády domů a jejich součásti jako např. terasy, balkony, schody, okenní parapety, chodníky, vjezdy do garáží a střechy. Velmi úspěšně se tyto materiály prosazují jako zpestření a dotvoření osobitého interiéru bytů a rodinných domů.

Na Českém trhu zastupujeme přední evropské výrobce těchto materiálů, z nichž nejvýznamnější jsou např. firmy Röben Tonbaustoffe, Röben Ceramika Budowlana, Steenfabriek de Rijswaard BV, KLINKIER PRZYSUCHA S.A., Ströher, ABC Klinkergruppe, atd.
Nedílnou součástí našich služeb jsou dodávky speciálních malt, lepidel, tmelů a dalších prvků např. pro kotvení fasád apod.

Sídlo firmy a hlavní sklad máme v Kostelci nad Orlicí. Provozovna se nachází v Brandýse nad Labem, Průmyslová 2241 (cca 19 km za Prahou nedaleko rychlostní silnice R 10 ve směru na Mladou Boleslav, sjezd z R10 směr Brandýs nad Labem). Další distribuci zajišťujeme prostřednictvím smluvních prodejců po celé ČR.

Kromě vlastní prezentace na našich provozovnách a u smluvních prodejců se každoročně účastníme významných stavebních veletrhů IBF v Brně (v dubnu) a For Arch v Praze (v září) i řady regionálních stavebních výstav v rámci celé ČR, kde zákazníkům prezentujeme náš sortiment.

Náš obchodní tým je tvořen zkušenými obchodníky, kteří mají praxi ve stavebním oboru a pravidelně také absolvují  doplňková školení, aby byli maximálně schopni zodpovídat veškeré vaše technické dotazy a poskytovat vám potřebné rady.
V případě zájmu o pomoc s výběrem materiálu či potřebou technické rady se Vám budou rádi a ochotně věnovat.

Při výběru materiálů z naší nabídky vám bezplatně a nezávazně poskytneme tyto služby:

  • pomůžeme vám s výběrem vhodného materiálu pro váš projekt
  • zpracujeme vám individuální cenovou nabídku "šitou na míru"
  • dojednáme vám konzultaci s naším specialistou, který vám poskytne veškerou technickou podporu
  • zajistíme vám dopravu zboží podle vašeho přání a to i s možností vykládky hydraulickou rukou
  • doporučíme vám osvědčenou realizační firmu
  • v případě zájmu vás budeme informovat o platných akčních nabídkách a novinkách

Závěrem Vás chceme ubezpečit, že uděláme vše, co je v našich silách, abyste byli našimi spokojenými zákazníky a radovali se z přírodní krásy, kterou pro Vás dovážíme z celé Evropy.

Ing. Stanislav Barvínek
Ing. Jiří Machka
Ing. Jiří Tamáš

společníci a jednatelé firmy

Lícová cihla ČF Janka červená světlá 290x140x65 děrovaná

Lícová cihla ČF Janka červená světlá 290x140x65 děrovaná

Pro označení klinker musí cihla splňovat velmi nízkou nasákavost do 6 %....
69,89 Kč
Detail