Menu
Menu

DITON

Specialisté na dlažbu a betonové produkty.

DITON

DITON

Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků, svým ročním obratem, vysokou kapacitou výroby, špičkovým zákaznickým servisem a především velmi kvalitními výrobky za příznivé ceny, mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice. Díky svým výrobním závodům v Čeperce u Pardubic, ve Stříteži u Jihlavy, v Paskově u Ostravy a od 1.3. 2015 v Bratčicích u Brna spolehlivě zásobuje tuzemský trh.
DITON s.r.o. je firma se 100% účastí českého kapitálu a byla již čtyřikrát po dobu své existence oceněna jako „Nejlepší výrobce stavebnin roku“ (2009, 2010, 2012, 2014).

                                                                                               

Dne 19.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobců betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA – OSVĚDČENO PRO STAVBU, a to pro následující výrobky:

• betonové dlažební bloky • betonové dlažební desky • betonové obrubníky • betonové tvárnice.

Získání značky ČESKÁ KVALITA – OSVĚDČENO PRO STAVBU je pro společnost DITON s.r.o. dalším milníkem v našem podnikání.

 

POUŽÍVÁME MODERNÍ TECHNOLOGIE

Díky propracovanému systému řízení výroby a nejmodernějším technologiím vyrábíme velmi kvalitní betonovou dlažbu a ostatní betonové výrobky. Těžiště sortimentu leží v barevných tvarově rozmanitých betonových dlažbách s různě opracovanými povrchy jako je vymývaný, otloukaný, tryskaný a reliéfní. Ve výrobním programu pamatujeme i na další betonové výrobky, zejména obrubníky, palisády, svahové tvárnice, plotové prvky se štípaným povrchem, dále ztracené bednění,zatravňovací tvárnice, zdící materiály, kanalizační program a podobně. Velmi zdařilé je také provedení betonových prvků, dlažeb a plotů, které věrně imitují přirozený vzhled dřeva a kamene. V neposlední řadě se orientujeme na výrobu betonových prvků zahradní architektury a městských mobiliářů.


UDÁVÁME TREND V OŠETŘOVÁNÍ POVRCHU BETONOVÝCH VÝROBKŮ

DITON s.r.o. dokáže neustále prodlužovat záruku na funkční vlastnosti dlažby, která je tak každým rokem odolnější vůči působení vnějších vlivů. Vyvinutí patentové technologie DITON AQUSTOP PROTECT (DAP), která zaručí vnitřní impregnaci a ochranu dlažby před vodou a jemným prachem, vedlo k prodloužení atraktivního vzhledu povrchu našich dlažebních bloků.

Samočistící technologie EKOAKTIV, která se používá na speciální přání zákazníků, zase dokáže reagovat se slunečním svitem a pomáhá čistit nejen dlažbu, ale i její okolí.

Revoluční novinkou v oblasti technologie zušlechtění betonových dlažebních prvků je povrchová úprava DITON EXCLUSIVE PROTECT (DEP). Tato ochrana zajistí, že povrch betonových výrobků je uzavřen a je tedy nenasákavý, čímž se mimo jiné dosáhne toho, že není takto ošetřený povrch náchylný ke znečištění a velmi dobře se udržuje.


ORIENTUJEME SE NA ZÁKAZNÍKA

Naše společnost má jasný a jednoduchý cíl: „Uspokojit Vaše přání a požadavky a nabídnout Vám široký sortiment kvalitních výrobků a služeb“.

Snažíme se proto vyrábět a dodávat široký sortiment betonových výrobků včetně potřebných doplňků, a to jak pro koncové spotřebitele, velké realizační společnosti, střední i malé kladečské firmy, tak i pro rozsáhle developerské projekty. V tomto jsou pro nás velmi významnými partnery obchodní společnosti, prostřednictvím nichž můžeme cílové skupiny našich zákazníků oslovit.


VÝSTAVNÍ CENTRA

Uvědomujeme si, jak důležité je vědět, co přesně zákazník kupuje, a jak důležité je vidět a případně si daný výrobek i „ohmatat“. Z těchto důvodů vznikly u všech výrobních závodů a u prodejních skladů takzvaná Výstavní centra. V těchto cnterech se můžete inspirovat a detailně si prohlédnout výrobky společnosti. V pracovní době je přítomen také personál, který Vám pomůže s výběrem a případně zodpoví Vaše dotazy ohledně pokládky, či pomůže vypracovat návrh realizace okolí Vašeho domu. 


JSME INOVATIVNÍ

Inovace jsou základem našeho úspěchu a hnacím motorem pro dynamický růst společnosti. Také v letošním roce přicházíme na trh s celou řadou NOVINEK v oblasti výrobků i technologií. Rozšířili jsme sortiment plošných a skladebných betonových dlaždic o 7 nových druhů a formátů s povrchy reliéfními, vymývanými, tryskanými, a to v několika různých barevných variantách. Do produktové řady Prvky zahradní architektury jsme začlenili 13 novinek s hladkými a vymývanými povrchy. Dále jsme do produktové řady Linie dřeva Linie kamene zahrnuli 23 nových výrobků jako bazénové lemy, palisády LED, schody LED, květináče a obzvlášť unikátními jsou stůl, lavice, záhony, které nachází u našich zákazníků velký obdiv a zájem. Další 3 novinky jsme pro vás připravili také v řadě Vegetační dlažbyObrubníky, Ztracené bednění. Nově jsme začlenili do výrobního programu Provětrávaný a zateplovací fasádní systém LIFEBRICK.


ORIENTACE NA KVALITU

Betonové výrobky společnosti DITON s.r.o. jsou vyráběny pod vysokým stupněm kontroly kvality a pod přísným dohledem našich odborníků. Každý vstupní materiál je pečlivě hlídán a je hodnocena jeho kvalita ve všech fázích výrobního procesu. Následná expedice výrobků na sklad a další pohyb spojený s jejich prodejem také podléhá přísným pravidlům. Díky výborně propracovanému systému kontroly kvality dokážeme bezpodmínečně plnit stanovené normy. Zákazníci se u našich výrobků mohou spolehnout na kvalitu srovnatelnou se zahraničními věhlasnými značkami, ale za přijatelné české ceny. Pokud však nastane situace, kdy náš zákazník není spokojen s výrobkem, který mu byl dodán, naší snahou je reagovat na tento podnět neprodleně a v co nejkratším možném termínu tuto situaci se zákazníkem vykomunikovat.

Za užitné vlastnosti výrobků ručíme 20 let! 


PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP = REFERENCE

Jelikož jsme na trhu již 17 let, můžeme Vám nabídnout naše bohaté zkušenosti a profesionální přístup, který ocenila již řada našich dlouhodobých klienti a partnerů, jak z oblasti velkých korporací, tak i menších firem a mnoho desítek tisíc spokojených zákazníků.

O naší dosavadní práci vypovídají referenční zakázky, kterým se v současnosti věnujeme nebo které jsme v minulosti realizovali. Ty nejzajímavější z nich jsou: Komunikace Hotel Panorama – Trenčianske Teplice, Komunikace Obchodní centrum Frýda – Frýdek-Místek, Terminál Autobusové nádraží – Havířov, Rezidence Lužánky – Brno, Komunikace Zoo – Jihlava, Autocentrum Barth – Pardubice, Inženýrské sítě Lovosice, Modernizace dálnice D1 úsek Měřín – Velké Meziříčí, Rekonstrukce zámku – Žďár nad Sázavou a spousta dalších.


POMÁHÁME

Nedílnou součástí firemní kultury společnosti DITON s.r.o., je firemní filantropie, která bývá obvykle spojena s místem, ve kterém působíme a máme výrobní závody. Z těch nejvýznamnějších v sociální oblasti je to např. dárcovství pro oblastní charity, stacionáře, domovy důchodců, dětské domovy nebo základní školy. K dalším sponzorovaným oblastem také patří volnočasové, sportovní a kulturní aktivity. Věříme, že všechny důležité změny, které jsme v posledním období učinili, povedou ke zkvalitnění naší další spolupráce s Vámi.

Stříška plotová Diton průběžná sloupková 50 cihlová

Stříška plotová Diton průběžná sloupková 50 cihlová

Stříška průběžná, sloupková k ochraně a zakončení plotových konstrukcí a...
431,24 Kč
Detail
Stříška Diton průběžná, štípaná 30 cihlová

Stříška Diton průběžná, štípaná 30 cihlová

Stříška průběžná k ochraně a zakončení plotových konstrukcí, okrasných...
113,26 Kč
Detail
Palisáda Diton Alta 80 přírodní

Palisáda Diton Alta 80 přírodní

Palisády pro provádění terénních úprav, vytvoření stupňů teras, budování...
323,43 Kč
Detail
Stříška Diton průběžná 30 cihlová

Stříška Diton průběžná 30 cihlová

Stříška průběžná k ochraně a zakončení plotových konstrukcí, okrasných...
299,48 Kč
Detail
Palisáda Diton Grande 120 červená

Palisáda Diton Grande 120 červená

Jednoduché a přesto atraktivní zakončení vydlážděné plochy. K tomu...
686,07 Kč
Detail
Palisáda Diton Alta 80 černá

Palisáda Diton Alta 80 černá

PALISÁDA ALTA je zajímavým architektonickým prvkem, který by neměl...
397,49 Kč
Detail
Obrubník palisádový DITON 50x6x25 cm červený

Obrubník palisádový DITON 50x6x25 cm červený

Palisádový obrubník se používá k oddělení zpevněných nebo vegetačních...
127,41 Kč
Detail
Palisáda Diton Alta 60 karamelová

Palisáda Diton Alta 60 karamelová

PALISÁDA ALTA je zajímavým architektonickým prvkem, který by neměl...
288,59 Kč
Detail
Palisáda Diton Grande 80 červená

Palisáda Diton Grande 80 červená

Jednoduché a přesto atraktivní zakončení vydlážděné plochy. K tomu...
448,67 Kč
Detail
Palisáda Diton Polo 50 cm karamelová

Palisáda Diton Polo 50 cm karamelová

Jednoduché a přesto atraktivní zakončení vydlážděné plochy. K tomu...
128,50 Kč
Detail
Palisáda Diton Alta 80 karamelová

Palisáda Diton Alta 80 karamelová

PALISÁDA ALTA je zajímavým architektonickým prvkem, který by neměl...
397,49 Kč
Detail
Zámková dlažba Diton Parketa 6 slepecká červená

Zámková dlažba Diton Parketa 6 slepecká červená

PARKETA je vhodná nejen k domu, ale i do zahrad a parků, je vhodná pro...
700,23 Kč
Detail