Menu
Menu

CEMEX

CEMEX - přední výrobce a dodavatel betonu, cementu, kameniva, anhydritových a cementových potěrů a dalších speciálních směsí.

CEMEX

V současnosti je CEMEX v České republice jedním z předních poskytovatelů integrovaných stavebních řešení provozující 74 betonáren, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu.

Disponuje moderními výzkumnými a diagnostickými laboratořemi betonu akameniva a aktivní spoluprací s vývojovými středisky přináší do výroby nejmodernější poznatky a technologie. CEMEX spojuje znalosti místních trhů s celosvětovými zkušenostmi v oblasti technologie,obchodu a informačních systémů k zajištění prvotřídních výrobků a služeb všem svým zákazníkům.Kromě výroby standardních betonů klade CEMEX velký důraz na vývoj a prodej speciálních produktů.Jedná se o materiály se specifickými vlastnostmi, které zákazníkům přinášejí určitou přidanou hodnotu například v podobě zrychlení stavebních prací, zlepšení konečných vlastností samotného materiálu a prováděných konstrukcí nebo úspory pracovní síly, mzdových nákladů a nákladů na pracovní zařízení. V neposlední řadě jsou tyto produkty v porovnání se standardními materiály šetrnější k životnímu prostředí a přispívají ke zlepšení podmínek pracovního procesu, jako je například hlučnost a prašnost.

Všechny produkty vyráběné společností CEMEX splňují nejpřísnější technické normy a předpisy. Veškerá výroba a kontrola řízení kvality probíhá v souladu s normou ČSN EN ISO 9001:2009.

Nabízené produkty:

  • široká škála betonů
  • příírodní kamenivo
  • štěrk a písek
  • litý anhydritový potěr AnhyLevel
  • litý cementový potěr CemLevel
  • lité izolační cementové pěny PoroFlow
  • lehce zhutnitelné a samozhutnitelné betony Compacton
  • transportní zdící malta Readymalt
  • systém dekorativních betonových ploch s vymývaným povrchem GraniSol
Portlandský cement Prachovice PREMIUM CEM I 42,5 R 25 kg

Portlandský cement Prachovice PREMIUM CEM I 42,5 R 25 kg

Portlandský směsný cement CEM II/A-M (S-V) 42,5 R je hydraulické pojivo,...
157,69 Kč
Detail
Portlandský směsný cement Prachovice UNIVERZAL CEM II BM SVLL 32,5 R 25kg

Portlandský směsný cement Prachovice UNIVERZAL CEM II BM SVLL 32,5 R 25kg

Směsný cement CEM V/A (S-V) 32,5 R je hydraulické pojivo, které se...
124,58 Kč
Detail