Menu
Menu

ARDON

Pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní pomůcky Ardon.

ARDON

ARDON

Existuje efektivní způsob, jak zajistit ochranu zaměstnanců ve výrobních profesích, omezit rizika úrazu a poškození zdraví při jejich činnosti, a přitom zaměstnance vybavit pracovními ochrannými pomůckami, které budou pohodlné, funkční a moderní?

Představujeme Vám optimální řešení. Je jím široká kolekce profesionálních výrobků prémiové značky ARDON® s vynikajícím poměrem kvality, funkčnosti, ceny a designu. Řada výrobků ARDON® zahrnuje všechny typy pracovních ochranných pomůcek, které jsou v současnosti používány v různých sférách výrobních činností: ochranné brýle, sluchátka, přílby, rukavice, respirátory, oděvy a obuv pro práci i volný čas.

Vývoj výrobků ARDON® pečlivě zohledňuje zákonné požadavky na ochranu zdraví při práci, pohodlí uživatele a zdravotní nezávadnost výrobku. Při výrobě všechproduktů ARDON® jsou používány pouze kvalitní materiály a špičkové výrobní technologie. Filozofií značky ARDON® je maximální ohleduplnost ke zdraví uživatele, ergonomická konstrukce snižující pocit únavy a ohleduplnost k životnímu prostředí. Materiály používanými při výrobě oděvů a obuvi jsou moderní textilie, se kterými se setkáme v civilním životě jako softshell, sympatex, netkané textilie taibrelle, COOLMAX apod.Modelové řady oděvů, obuvi, rukavic, brýlí, sluchátek i přileb ARDON®přinášejí zákaznicky orientovaný design, funkčnost, pohodlí a vysokou kvalitu spolu s maximálním uživatelským komfortem. Vaše bezpečnost a pohodlí při práci jsou hlavními impulzy pro další inovace ve vývoji nových modelů.Vyzkoušejte některý ze skvěle padnoucích a mimořádně kvalitních oděvů značky ARDON® a vychutnejte si nový look a pohodlí při práci!

Rukavice Cerva DICK BASIC

Rukavice Cerva DICK BASIC

Bezešvý úplet ze směsi bavlny a polyesteru, máčené v latexu.
55,14 Kč
Detail
Pláštěnka PVC žlutá

Pláštěnka PVC žlutá

Nepromokavá pláštěnka s kapucí v délce 120 cm.
245,90 Kč
Detail
Rukavice Cerva BUCK 10

Rukavice Cerva BUCK 10

Bezešvý úplet s PU nástřikem.
38,74 Kč
Detail
Rukavice Cerva TOP UP

Rukavice Cerva TOP UP

Kombinované, zimní, s prodejní etiketou.
140,07 Kč
Detail
Rukavice Cerva MECHANIK 10

Rukavice Cerva MECHANIK 10

Kombinované jemné rukavice, dlaň z kozinky, bavlněný hřbet, pružný úplet...
100,62 Kč
Detail
Rukavice Cerva PETRAX premium 10

Rukavice Cerva PETRAX premium 10

Nylonový úplet máčený v latexové pěně, s prodejní etiketou.
78,37 Kč
Detail