Menu
Menu

AGRO

Prvně tu byl oheň, magma a ohromné teplo. Poté přišel první déšť, který postupně vytvořil oceány a řeky. S deštěm přišly první rostliny a vznikl život… AGRO - na počátku všeho…

AGRO

Značka AGRO je dlouholetým garantem vynikající kvality a maximální funkčnosti. Hlavním cílem je nabídnout ideální volbu pro pěstitele, který dává přednost rozmanité nabídce za přijatelnou cenu a přitom se necítí být profesionálem v oboru pěstování a výživy rostlin.
Jednotlivé výrobky značky AGRO jsou speciálně vyvinuté pro určité skupiny rostlin a díky tomu mají prokázaný pozitivní účinek na jejich růst.
Mnohé výrobky jsou však určeny výhradně pro konkrétní rostliny a jejich doporučenou kombinací dosáhne výborných výsledků i pěstitel, který nemá hluboké zkušenosti s fyziologií rostlin.
Všechny výrobky značky AGRO jsou vyráběny z vybraných surovin, které jsou navíc často obohaceny o bonusové látky a mikroprvky. Díky kvalitní výrobě a promyšlenému složení Vám pomáháme dosahovat nadstandardním výsledkům v růstu a vzhledu rostlin.
Výrobky značky AGRO zahrnují ucelenou řadu výrobků, díky kterým můžete Vašim rostlinám dopřát maximální péči po celé vegetační období.
Zárukou kvality značky AGRO jsou dlouholeté zkušenosti ve vývoji a výrobě substrátů a hnojiv, zkušenosti v pěstitelské činnosti a vlastní akreditovaná EKOAKVA laboratoř s uznávanými profesionály z oboru.

 

6 výhod značky AGRO

 

  • všechny výrobky vyrábíme z prvotřídních surovin
  • trhem ověřená kvalita a funkčnost
  • vlastní vývoj a dlouholeté zkušenosti
  • kompletní sortiment pro ochranu a pěstování rostlin
  • odborné poradenství a individuální přístup
  • kvalitní česká produkce