Menu
Menu

Klíny Levelys 100 ks

Plastové klíny značky LEVELYS světle oranžové barvy vyvíjejí na dlaždice silný a rovnoměrný tlak během doby tvrdnutí lepidla, čímž eliminují jakýkoliv pohyb mezi jednotlivými dlaždicemi. Plastové klíny je možné používat opakovaně. Více informací
Klíny Levelys 100 ks
Klíny Levelys 100 ks
balení
269,58 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -13 %
309,86 Kč
269,58 Kč
 / balení
222,79 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Skladem
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
215 balení okamžitě k dispozici
Číslo výrobku: 296221
Značka:
Popis

Plastové vyrovnávací klíny jsou vyrobeny z protvřídních materiálů, jejichž složení bylo testováno s cílem zabezpečit dokonalou rovnováhu mezi pružností a odolností. Spodní plocha klínu vyvíjí na dlaždice silný a rovnoměrný tlak během celé doby tvrdnutí lepidla. Klíny jsou spolu se sponami efektivní náhradou za klasické plastové křížky, jejichž výběr bývá velice náročný.

Naše LEVELYS klíny mají světle oranžovou barvu, abyste je snadněji odlišili od konkurence.

Sklon klínu je navržen tak, aby se při nasazování spony přizpůsobil maximálnímu tlaku jakkoli silné dlažbě. Klíny mají vroubkovaný povrch, díky němuž dlažbu lépe fixují a snáze odstraňují.

Jelikož se naše klíny dají využívat opakovaně, jejich počet zvolte podle toho, kolik m2 dlažby dokážete položit během jednoho dne. Pokud používáte klasické (pomalu zasychající) lepidlo, vystačíte si s menším množstvím klínů, pokud však dlažbu pokládáte s rychleschnoucím lepidlem, budete potřebovat větší množství.

Naše vyrovnvávací klíny LEVELYS mají tvar plochy zoubků do písmene V. Na rozdíl od jiných výrobců klínů, u nichž se zoubky odírají najdenou po celé šířce klínu, se zoubky klínů LEVELYS nepatrně odírají ze strany ke středu. Tím jsme klínům zajistili nejdelší životnost na trhu.

Plastové klíny využijete:

  • v interiéru i exteriéru
  • při tvorbě spádů do odtoku nebo kuličky ve sprchovém koutě
  • na křížový, diagonální nebo parketový spoj
  • na schodech a soklech
  • při nerovnoměrné ploše podlah, stěn a dlaždic

Pouze v toto balení v sáčku po 400 kusech najdete leveling KLÍNY značky LEVELYS. LEVELYS je celoevropsky certifikovaná značka.

 

Parametry
Typ klínky
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 13 % z ceníkové ceny
222,79 Kč bez DPH za balení
269,58 Kč s DPH za balení
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
222,79 Kč bez DPH za balení
269,58 Kč s DPH za balení

Videa

Video