VEDOUCÍ POBOČKY STAVEBNIN – PELHŘIMOV

IZOMAT stavebniny s.r.o. patří 30 let mezi nejvýznamnější hráče na poli prodeje stavebních materiálů v České republice. Jsme ryze česká rodinná společnost a za naším úspěchem stojí každodenní poctivá práce více než 500 zaměstnanců. Dáváme si proto záležet, aby se „izomatí“ tým rozrůstal jen o ty, kteří chtějí společně táhnout za jeden provaz. Nehledáme pouze profíky v oboru, ale i nováčky s výraznou osobností, chutí do práce a ochotou učit se.

Pro pobočku v Pelhřimově aktuálně hledáme kolegyni / kolegu na pozici VEDOUCÍ POBOČKY.

Co Vás čeká:

  • řízení chodu pobočky po stránce obchodní, personální i provozní
  • zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • rozvoj obchodu ve vymezeném regionu

Jaké znalosti, dovednosti nebo zkušenosti byste měli mít:

  • orientaci na výkon
  • vysoké pracovní nasazení a chuť vítězit
  • schopnost budovat a rozvíjet obchodní vztahy
  • praxi v oboru prodeje stavebních materiálů a izolací
  • znalost regionu
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud:

  • už jste na stejné nebo podobné pozici působil/a
  • máte zkušenosti s úspěšným vedením kolektivu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • motivující mzdové ohodnocení dle vlastních obchodních výsledků
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon
  • notebook
  • stravenky v hodnotě 150 Kč
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • slevu na firemní výrobky a zboží
  • možnost profesního růstů a vzdělávání
  • zázemí renomované společnosti
  • přátelský kolektiv a podporu ostatních kolegů
  • možnost uplatnit a rozvinout své dosavadní poznatky z oboru stavebnictví

Termín nástupu: dle dohody

Místo výkonu práce: Myslotínská 1048, 393 01 Pelhřimov

Mám zájem o pozici VEDOUCÍ POBOČKY STAVEBNIN – PELHŘIMOV

Stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA od Google. Platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky.