Menu
Menu

Bramac Classic STAR taška základní 1/1 TR Terracota

Betonová střešní taška Classic s unikátní technologií STAR je ve výrobě střešních krytin úplnou novinkou a vývojovým skokem vpřed. Více informací
Bramac Classic STAR taška základní 1/1 TR Terracota
Bramac Classic STAR taška základní 1/1 TR Terracota
ks
70,13 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -16 %
83,49 Kč
70,13 Kč
 / ks
57,96 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Na objednávku
0 ks okamžitě k dispozici
Číslo výrobku: 188592
Značka:
Popis

Betonová střešní taška Classic s unikátní technologií STAR je ve výrobě střešních krytin úplnou novinkou a vývojovým skokem vpřed. Bramac STAR přináší zákazníkům zcela novou kvalitu a ochranu. 

NAPROSTÝ UNIKÁT Z DÍLNY BRAMAC

STAR představuje nejnovější trend v technologii výroby střešních krytin. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií STAR je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Speciální, do povrchu integrovoné pigmenty odráží část infračerveného záření a tím omezují přehřívání střechy a podkroví.

Classic STAR je součástí střešní skladby Bramac COOL. Střecha Bramac Cool díky unikátní reflexní povrchové úpravě STAR odráží sluneční záření. Spolu s reflexní fólií a zateplením dokáže odolávat chladu i horku. V podkroví tak udržuje příjemné klima v každé roční době a přínáší úsproy za vytápění nebo klimatizaci.

Parametry
Typ taška
Modelová řada Classic star
Provedení základní
Báze beton
Tvar profilovaný/klenutý
Povrch hladký
Barva terracota
Min. sklon 12 °
Spotřeba na 1 m² 10
Záruka 30 let
Hmotnost 4.3 kg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 16 % z ceníkové ceny
57,96 Kč bez DPH za ks
70,13 Kč s DPH za ks
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
57,96 Kč bez DPH za ks
70,13 Kč s DPH za ks