Menu
Menu

Bramac Classic STAR taška základní 1/1 TR Terracota

Betonová střešní taška Classic s unikátní technologií STAR je ve výrobě střešních krytin úplnou novinkou a vývojovým skokem vpřed. Více informací
Číslo výrobku: 188592
Výrobce:
Bramac Classic STAR taška základní 1/1 TR Terracota Bramac Classic STAR taška základní 1/1 TR …
KS
42,69 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -30 %
60,98 Kč
42,69 Kč
 / ks
35,28 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Pouze na poptávku
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

Bramac Classic STAR taška základní 1/1 TR Terracota

pečeť

Betonová střešní taška Classic s unikátní technologií STAR je ve výrobě střešních krytin úplnou novinkou a vývojovým skokem vpřed. Bramac STAR přináší zákazníkům zcela novou kvalitu a ochranu. 

NAPROSTÝ UNIKÁT Z DÍLNY BRAMAC

STAR představuje nejnovější trend v technologii výroby střešních krytin. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií STAR je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Speciální, do povrchu integrovoné pigmenty odráží část infračerveného záření a tím omezují přehřívání střechy a podkroví.

Classic STAR je součástí střešní skladby Bramac COOL. Střecha Bramac Cool díky unikátní reflexní povrchové úpravě STAR odráží sluneční záření. Spolu s reflexní fólií a zateplením dokáže odolávat chladu i horku. V podkroví tak udržuje příjemné klima v každé roční době a přínáší úsproy za vytápění nebo klimatizaci.

Modelová řada Classic star
Typ taška
Provedení základní
Báze beton
Tvar profilovaný/klenutý
Povrch hladký
Barva terracota
Min. sklon 12 °
Spotřeba na 1 m² 10
Záruka 30 let
Hmotnost 4.3 kg