Menu
Menu

Colorite matt 5kg bílý , interiérová barva

Vodou ředitelná paropropustná barva pro ochranu a dekorativní úpravu stěn v interiéru. Více informací
457,99 Kč
sleva 18%
Vaše cena s DPH:
375,55 Kč
310,37 Kč bez DPH
Cena za kus
KS
Na pobočce Centrální sklad - Praha 4 - Hrnčíře momentálně nedostupnéVyberte pobočku pro osobní odběr
Číslo výrobku: 285823

Colorite matt 5kg bílý , interiérová barva

OBLASTI POUŽITÍ

Nátěry všech starých, nových i stávajících povrchů opatřených nátěrem v interiéru, s požadavkem poskytnout podkladu příjemný matný a hladký estetický vzhled s vysokým stupněm bělosti. Speciální receptura výrobku jej činí obzvláště vhodným
pro nátěr povrchů na bázi cementu, vápna a sádry, u kterých je třeba zajistit jednotnou ochranu povrchu s vynikající propustností vodních par.

Typické příklady použití

  • Nátěr všech stěn, omítek a stěrek na bázi cementu, vápna, nebo sádry v interiéru, jak nových, dobře vyzrálých, tak starých, za předpokladu, že jsou soudržné, mají dostatečnou přídržnost k podkladu a nejsou sprašné.
  • Nátěr povrchů v interiéru se stávajícím nátěrem za předpokladu, že má dostatečnou přídržnost k podkladu.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Colorite Matt je vodou ředitelná barva pro použití v interiéru, se zvýšenou krycí schopností a vysokým stupněm bělosti, na bázi syntetických pryskyřic ve vodní disperzi a s obsahem vybraných plniv.

Colorite Matt, aplikovaný v interiéru, má dobrou přídržnost ke všem typům stěn, omítek, stěrek a starým nátěrům dostatečně přikotveným k podkladu.

Colorite Matt chrání podklad a současně mu propůjčuje jednotný, příjemný matný estetický vzhled, který je sametový na dotek.
TL

Specifikace

Značka Mapei
Typ disperzní
Použití interiér
Vzhled matný
Barva bílá
Hmotnost 5 kg