Menu
Menu

Venduct univerzální střední průchodka 100mm hnědá

Právě si prohlíží 2 zákazníci.
Venduct® univerzální střešní průchodka s průměrem otvoru pro prostup 100 mm slouží společně s příslušenstvím pro kompaktní, vodotěsné řešení odvětrání, anténní prostup, prostup pro solární systémy nebo pro systém odkouření turbokotle, díky své konstrukci Více informací
1 326,16 Kč
sleva 15%
Vaše cena s DPH:
1 127,24 Kč
931,60 Kč bez DPH
Cena za kus
KS
Číslo výrobku: 140195
Výrobce: HPiHPi

Venduct univerzální střední průchodka 100mm hnědá

Venduct® univerzální střešní průchodka s průměrem otvoru pro prostup 100 mm slouží společně s příslušenstvím pro kompaktní, vodotěsné řešení odvětrání, anténní prostup, prostup pro solární systémy nebo pro systém odkouření turbokotle, díky své konstrukci a kombinaci s límcem z měkčeného PVC je vhodná pro všechny typy skládaných krytin.

Univerzální prostupy jsou díky své konstrukci vhodné pro více typů krytin. Jsou součástí variabilního systému Venduct®, který řeší veškeré požadavky na bezpečný prostup střechou pro odvětrání digestoří, sanitární odvětrání, hadicové a anténní prostupy, kabelové průchodky či vodotěsné napojení odkouření turbokotle. Systém Venduct® používaný po celé Evropě vyniká díky své konstrukci a použitým materiálům svou spolehlivostí z hlediska stability, bezpečnosti, vodotěsnosti a dlouhé životnosti. Venduct® je profesionální, dlouhodobé a bezpečné řešení prostupů střešním systémem.

Specifikace

Typ top Air - Venduct® - prostupová taška, příslušenství
Určení příslušenství pro šikmou střechu
Barva hnědá