Menu
Menu

Tegalit základní taška 1/1 STAR Grafit Mat

Rovný profil, klasické zbarvení, čisté linie - to jsou vlastnosti, které předurčují Tegalit STAR jako krytinu vhodnou pro moderní architekturu. Více informací
Číslo výrobku: 323640
Výrobce:
Tegalit základní taška 1/1 STAR Grafit Mat Tegalit základní taška 1/1 STAR Grafit Mat
KS
49,04 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -30 %
70,06 Kč
49,04 Kč
 / ks
40,53 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Pouze na poptávku
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

Tegalit základní taška 1/1 STAR Grafit Mat

Rovný profil, klasické zbarvení, čisté linie - to jsou vlastnosti, které předurčují Tegalit STAR jako krytinu vhodnou pro moderní architekturu. Harmonicky ladí s moderním designem budov a zvýrazňuje konstrukční prvky ze skla a dřeva. Tuto technologii můžete vidět v Centru vzorových domů v Nehvizdech u Prahy. Více naleznete na www.cvzd.cz. 

V JEDNODUCHOSTI NENÍ JEN KRÁSA

STAR představuje nejnovější trend v technologii výroby střešních krytin. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií STAR je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Speciální, do povrchu integrovoné pigmenty odráží část infračerveného záření a tím omezují přehřívání střechy a podkroví.

Tegalit STAR je součástí střešní skladby Bramac Cool. Střecha Bramac Cool díky unikátní reflexní povrchové úpravě STAR odráží sluneční záření. Spolu s reflexní fólií Clima Plus 2S a zateplením BramacTherm dokáže odolávat horku i chladu. V podkroví tak udržuje příjemné klima v každé roční době a přináší úspory za vytápění nebo klimatizaci.

Modelová řada Tegalit star
Typ taška
Provedení základní
Báze beton
Tvar plochý/rovný
Povrch hladký
Barva grafit
Min. sklon 15 °
Spotřeba na 1 m² 10
Záruka 30 let
Hmotnost 5.2 kg