Menu
Novinka Akce Výprodej
Menu

Rigips SDK konstrukční deska Rigistabil (DFRIEH2) 12,5x1250x2000mm

Desky RigiStabil se vyznačují vysokou ohybovou pevností a zvýšenou povrchovou tvrdostí, která je předurčuje k použití v podmínkách, kde mohou být vystaveny náročnému mechanickému namáhání. Více informací
211,99 Kč
sleva 25%
Vaše cena s DPH:
158,99 Kč
131,40 Kč bez DPH
Cena za m2

Snažíte se objednat více kusů, než je skladem! Vaše objednávka bude řešena formou poptávky.

M2
Lze koupit pouze po 2.5 M2.
Na pobočce Centrální sklad - Praha 4 - Hrnčíře momentálně nedostupnéVyberte pobočku pro osobní odběr
Číslo výrobku: 167639
Výrobce: RigipsRigips

Sádrokartonová deska má šedý lícový karton s červeným popisem na lícové ploše desky. Je určena do všech interiérů, kde bude vystavena mechanickému namáhání (svislému i vodorovnému). Používá se za účelem dosažení vyšší požární odolnosti konstrukcí. Maximální dlouhodobé zatížení teplem na povrchu desky je 45 °C a lze ji použít až pro 75% vzdušnou vlhkost interiéru (při 20 °C).

Použití výrobku:

Desky RigiStabil se vyznačují vysokou ohybovou pevností a zvýšenou povrchovou tvrdostí, která je předurčuje k použití v podmínkách, kde mohou být vystaveny náročnému mechanickému namáhání. Zkouškami byla prokázána využitelnost do staticky zatížených nosných rámových konstrukcí stěn, a to jak pro namáhání svislé, tak pro přenášení vodorovných zatížení. Desky je možné použít v chráněné venkovní expozici za předpokladu dodržení montážních předpisů Rigips. Dále jsou desky RigiStabil určeny k montáži suchých podlah.

Specifikace

Značka Rigips
Typ deska
Báze sádrokarton
Šířka [mm] 1250
Délka [m] 2
Tloušťka [mm] 12.5