Menu
Menu

držák solar.panelu falc.plech-červený

Držák solárních panelů falcovaný plech je určen pro šikmé střechy s plechovou krytinou, pro montáž solárních a fotovoltaických panelů za falc. Více informací
529,98 Kč
sleva 15%
Vaše cena s DPH:
450,48 Kč
372,30 Kč bez DPH
Cena za kus

Snažíte se objednat více kusů, než je skladem! Vaše objednávka bude řešena formou poptávky.

KS
Na pobočce Centrální sklad - Praha 4 - Hrnčíře momentálně nedostupnéVyberte pobočku pro osobní odběr
Číslo výrobku: 221015
Výrobce: HPiHPi

držák solar.panelu falc.plech-červený

Držák solárních panelů falcovaný plech je určen pro šikmé střechy s plechovou krytinou, pro montáž solárních a fotovoltaických panelů za falc. Rozmístění a počet úchytů záleží na velikosti panelů a doporučení výrobce. Odolnost proti povětrnostním vlivům a mechanickému poškození je zajištěna žárovým zinkováním, případně je zvýšena komaxitovým nástřikem s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Společnost HPI-CZ nabízí profesionální řešení pro montáž solárních a fotovoltaických zařízení do šikmých a plochých střech. Výběr a vůbec použití speciálních doplňků má zásadní vliv nejen na stabilitu a životnost těchto zařízení, ale především na související konstrukce střech. Je důležité si uvědomit, že instalace solárních systémů často vyžaduje změnu nebo úpravu stávajícího střešního systému. Tyto jednoduché modifikace mohou vést k vážným následkům, jako je například ztráta vodotěsnosti, kdy neprofesionální zásah do střechy vede ke ztrátě záruky, může způsobit pronikání vody do střešního souvrství a tím tvorbu plísní a dřevokazných hub. Při montáži je třeba dbát na všechna pravidla provádění střech z hlediska zatížení sněhem a větrem, a to jak zařízení samotných, tak i jejich napojení, ochranu a prostup střešním pláštěm. Všechny komponenty pro solární a fotovoltaická zařízení od společnosti HPI-CZ vynikají snadnou a bezpečnou montáží a výrazně prodlužují životnost všech souvisejících konstrukcí a zařízení.

Specifikace

Typ solar-line - příslušenství pro solární a fotovoltaické s
Určení příslušenství pro šikmou střechu
Barva červená