Menu
Menu

Schodišťový prvek CS-BETON Step 16cm javor

Betonové schodišťové prvky STEP jsou správnou volbou pro obklad menších schodišť například u vchodových dveří či vstupu na terasu. Více informací
Číslo výrobku: 198581
Výrobce:
Schodišťový prvek CS-BETON Step 16cm javor Schodišťový prvek CS-BETON Step 16cm javor
KS
202,31 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -5 %
212,96 Kč
202,31 Kč
 / ks
167,20 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Pouze na poptávku
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

Schodišťový prvek CS-BETON Step 16cm javor

STEP je univerzální schodišťový prvek, který umožňuje tvorbu schodišťových stupňů. Schod lze díky svému tvaru klást ve dvou modifikacích, kdy je vždy na nášlapné straně prvku provedena protiskluzová úprava povrchu. Prvek lze využít i pro obložení stávajících betonových schodišť.

Vysoká funkční hodnota

Betonové schodišťové prvky STEP jsou správnou volbou pro obklad menších schodišť například u vchodových dveří či vstupu na terasu. Mají příznivou hmotnost, která zaručuje snadnou ruční manipulaci při montáži. Nášlapná šířka činí dle způsobu použití 285 nebo 320 mm.

KVALITA PRODUKTU

Betonové prvky CS-BETON jsou vyrobeny z kvalitních stavebních materiálů. Důkladná kontrola kvality probíhá v celém cyklu výroby a kombinuje prvky automatizované s kontrolou vizuální. Samozřejmostí je neustálá namátková kontrola denní výroby v podnikové certifikované laboratoři. Častá obměna výrobních forem v kombinaci s dokonalou údržbou výrobních technologií umožňují společně docílit vysokou rozměrovou přesnost.
Kritéria stanovená harmonizovanými evropskými normami jsou plněna s velkou rezervou. 

Typ schod
Povrch hladký
Barva javor
Šířka [mm] 370
Délka [mm] 300
Výška [mm] 160 mm
Hmotnost 20.8 kg