Menu
Menu

Průběh výběrového řízení

IZOMAT stavebniny s.r.o.

Pošlete nám životopis

Pokud Vás zaujala některá z našich aktuálně obsazovaných pracovních pozic, prvním důležitým krokem bude zaslání Vašeho životopisu. Stačí, když v záložce KOHO PRÁVĚ HLEDÁME u vybrané pracovní pozice zvolíte možnost „MÁM ZÁJEM“. Poté vyplníte krátký formulář, vložíte svůj životopis a je to ! Do jednoho pracovního dne obdržíte od nás do e-mailu poděkování a informaci o zařazení do výběrového řízení. Pokud Vám tato zpráva nedorazí, pravděpodobně se při odesílání životopisu něco nepovedlo – zkuste to prosím ještě jednou. 

Na motivačním / průvodním dopisu netrváme, ale pokud nám budete chtít připsat pár slov, budeme určitě rádi.

Jak na životopis?

Životopis nemusí být složitě napsaný, ani speciálně graficky upravený. Bohatě nám stačí:

  • osobní údaje – jméno, příjmení a datum narození
  • kontaktní údaje – město, ve kterém bydlíte, telefonní číslo a e-mailová adresa
  • dosažené vzdělání – jaký obor máte vystudovaný a název školy, případně kurzy, certifikáty atd.
  • Vaše pracovní zkušenosti – názvy firem, pracovní pozice a období, kdy jste na uvedených pozicích působil/a
  • další znalosti a dovednosti – řidičská oprávnění, znalosti PC programů, jiné dovednosti 
  • zájmy – Vaše koníčky a záliby ve volném čase
  • fotografie – abychom věděli, kdo nám dorazí na pohovor 

Ozveme se Vám

Všem uchazečům o zaměstnání dáváme zpětnou vazbu hned, jakmile je to v našich silách. Vždy záleží na druhu pracovní pozice a množství obdržených reakcí, ale snažíme se být rychlí. Vybrané kandidáty zveme telefonicky na osobní pohovor, ostatní vždy informuje e-mailovou zprávou. Samozřejmě ani my nejsme neomylní a můžeme udělat chybu. Pokud Vás do 14 dnů nekontaktujeme ani jedním z uvedených způsobů, neváhejte a připomeňte se nám. 

Osobní pohovor

Na osobní pohovor není nutné se nijak připravovat. Stačí, když dorazíte v dobré náladě a vypnete si vyzvánění na mobilním telefonu .

Potkáte se se svým potenciálním nadřízeným, případně se zástupcem personálního oddělení. Na pohovoru se blíže seznámíte s popisem pozice, dozvíte se podrobnosti o pracovních podmínkách a také si prohlédnete své budoucí pracoviště. My se dozvíme více informací o Vás, Vašich zkušenostech a dovednostech. Upřesníme si podmínky a termín případného nástupu do společnosti a určitě bude i čas na dotazy .

U některých pozic může být pohovor vícekolový, záleží na druhu konkrétní pozice.  

 

Rozhodnutí

Výsledek výběrového řízení dáváme vědět uchazečům co nejdříve. Nejzazší termín rozhodnutí si vždy předem sdělíme při osobním pohovoru tak, aby i kandidát měl prostor si vše v klidu promyslet. Jsme rádi, když se nám podaří co nejrychleji vybrat vhodné kolegy či kolegyně, na které se vždy těšíme .

 

 

Nástupní formality

Poté, co jste úspěšně zvládl/a výběrové řízení, Vás bude kontaktovat personální oddělení a sdělí Vám vše, co je k nástupu do společnosti třeba. 

 

Těšíme se na Vás! 

 

Zaujala Vás možnost být součástí „izomatího“ týmu, ale máte pocit, že ani jedna z aktuálně obsazovaných pracovních pozic není to pravé pro Vás? Nevadí! Jednoduše nám napište na prace@izomat.cz, pošlete svůj životopis a třeba společně něco vymyslíme.