Menu
Menu

Potěrová směs MAPEI Mapecem Pronto 25 kg

Potěrová směs MAPEI Mapecem Pronto 25 kg

Předmíchaná směs k přímému použití pro provádění potěrů s rychlým průběhem tvrdnutí, rychlým vysycháním a kontrolovaným smrštěním.  Více informací
Číslo výrobku: 150155
Výrobce:
Potěrová směs MAPEI Mapecem Pronto 25 kg Potěrová směs MAPEI Mapecem Pronto 25 kg
KS
484,58 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -17 %
583,83 Kč
484,58 Kč
 / ks
400,48 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Nedostupné
Vyzvednout na prodejně
Vyzvednutí zdarma
8 KS okamžitě k dispozici
8 KS na dalších pobočkách

Potěrová směs MAPEI Mapecem Pronto 25 kg

Předmíchaná směs k přímému použití pro provádění potěrů s rychlým průběhem tvrdnutí, rychlým vysycháním a kontrolovaným smrštěním. 

Zhotovení plovoucích a kotvených potěrů na nových i starých betonových konstrukcích před pokládkou podlah z keramiky, přírodního kamene, dřeva, pryže, koberců nebo pro jakékoliv ostatní typy podlah, u nichž je požadováno rychlé vysychání z důvodu bezprostředně následující pokládky pochůzné vrstvy. Mapecem Pronto je připraven k přímému použití a musí se smíchat pouze s vodou. Mapecem Pronto nabízí optimální řešení tam, kde je problematické zásobování štěrkopískem dobré kvality a vhodné granulometrie a v případech, kdy jsou práce prováděny v historických centrech měst, kde je obtížné zajistit zásobování a přípravu betonu s použitím běžných pojiv.

Je určen pro potěry ve vnitřním i venkovním prostředí. Při provádění kotvených potěrů a lokálních opravách (tloušťky menší než 35 mm) je požadováno provedení kotevního můstku z Mapecemu Pronto, Planicrete a vody, zatímco plovoucí potěry musí být uloženy na polyetylénové fólii.

Spotřeba 

  • 18-20 kg/m2 a cm tloušťky vrstvy.

Balení 

  • pytle 25 kg.
Typ předmíchaná malta
Použití interiér a exteriér
Určení podlahové potěry
Provedení pytel
Vlastnosti rychle tvrdnoucí
Pevnost v tlaku 62 MPa
Hmotnost 25 kg