Menu
Novinka Výprodej Sleva Akce Doprodej
Menu

Našimi spolehlivými řešeními a vynikajícími službami podporujeme průmyslové partnery při optimalizaci jejich procesů a zlepšování kvality jejich produktů.
tesa

Jsme jedním z předních světových výrobců technických lepicích pásek a samolepicích systémových řešení (více než 7 000 produktů) pro průmysl, řemeslníky i koncové zákazníky. Společnost tesa SE (4 150 zaměstnanců) je od roku 2001 plně samostatnou společností, vlastněnou koncernem Beiersdorf AG (mezi jeho další značky patří například NIVEA, Eucerin a la prairie).

Aplikace pro různá průmyslová odvětví, mezi něž patří například automobilový průmysl, spotřební elektronika (chytré telefony, tablety a další), tiskařský a papírenský průmysl, stavitelství a koncepce zabezpečení pro efektivní ochranu značek a výrobků, tvoří zhruba 76 % celkového prodeje skupiny tesa (2015: 1 146,00 € miliard). Věnujeme se také vývoji medikovaných náplastí pro farmaceutický průmysl. 24 % svého celkového výnosu získává naše společnost z prodeje na trhu spotřebitelů a řemeslníků, kterým svými 300 výrobky usnadňuje práci doma i v kanceláři.