Menu
Menu

SOKRATES

SOKRATES

BUILDING PLAST, spol. s r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou dodává na český a zahraniční trh nátěrové hmoty pod ochrannou známkou SOKRATES od roku 1993. Od samého počátku bylo cílem značky dodávat na trh výrobky, které snesou plné srovnání se zahraničními výrobci, kteří již mají na trhu pevné místo.

Specializujeme se na výrobu nátěrových hmot určených na dřevěné podklady pro venkovní a vnitřní prostředí. Zejména pak na výrobu silnovrstvých a slabovrstvých lazur, které jsou určeny pro venkovní a vnitřní prostředí, včetně údržbových systémů. U interiérových produktů potom zejména na parketové a nábytkové laky. U uvedených produktů jsme získali řadu ocenění a uznání za vysokou kvalitu na domácích a zahraničních veletrzích.

Dvacetiletá specializace ve výrobcích na dřevo přinesla značné zkušenosti, které jsou dnes využívání při výrobě každého nového produktu. Vyrábíme především vodou ředitelné systémy. Od roku 2012 úzce spolupracujeme s významným německým výrobcem nátěrových hmot. Od této doby dodáváme na český a zahraniční trh i rozpouštědlové systémy.

Výhodou vodou ředitelných barev je, že jsou prakticky bez zápachu, neobtěžují okolí, velmi rychle zasychají a obsahují jenom malé procento rozpouštědel. Dnešní moderní vodou ředitelné systémy „umí“ ale prakticky totéž co rozpouštědla a v mnohých směrech je překonávají. A to je dnes i přes vyšší pořizovací náklady hlavní důvod k jejich stále většímu rozšíření pro běžnou praxi zejména potom v interiérech.

Všechny nátěrové hmoty, zejména pak ty, co jsou určeny pro průmysl, tvoří ucelené systémy. Všechny produkty splňují současné normy a legislativní požadavky. Všechny produkty jsou certifikovány pro stavebnictví – STO.

SERVIS

Při zavádění do výroby vám poskytneme kompletní servis s navržením nejvhodnější technologie a trvale pak můžeme úzce spolupracovat s formou pravidelných kontrol výroby včetně poskytnutí odborného poradenství při zpracování atypických zakázek.

Příznivé ceny a vysoká kvalita všech výrobků značky SOKRATES je zárukou Vaší přízně a maximální spokojenosti.