Menu
Menu

Semmelrock

Naše nadšení patří betonovým dlažbám, naší vášní je "Passion for Paving"

Semmelrock

Semmelrock

Skupina Semmelrock

Jako tvůrci vnějšího prostředí sdílíme nadšení pro betonové produkty. Naše motto „Vášeň pro dlažby“ jasně vyjadřuje toto nadšení našich zaměstnanců a partnerů. Je naší hybnou sílou naše produktové systémy a technické know-how neustále vyvíjet a nadchnout naše zákazníky pro mnohostranné použití produktů Semmelrock.

Skupina Semmelrock

Více jak 50 let udává společnost Semmelrock Stein+Design díky skvělému designu, technickému know-how a moderním výrobním technologiím trendy v oblasti produkce betonových výrobků. Tím se v regionech střední a východní Evropy etablovala jako přední dodavatel individuálních řešení pro zpevněné plochy.

Semmelrock je 100% dceřinou společností skupiny Wienerberger AG a disponuje moderním zázemím a rozsáhlou výrobní a prodejní sítí v celé střední a východní Evropě. Se 17-ti výrobními závody v osmi zemích – Rakousku, Slovensku, Česku, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Rumunsku a Bulharsku – a prodejními pobočkami ve Slovinsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, zaměstnává společnost okolo 1.000 pracovníků. Semmelrock International GmbH se sídlem ve Vídni je jako vedení společnosti zodpovědné za dceřiné společnosti v Rakousku a střední a východní Evropě.

Trvalá udržitelnost

Ve smyslu společenské zodpovědnosti se Semmelrock hlásí k zásadám trvale udržitelného hospodářství. Výrobní závody v blízkosti zákazníků zaručují optimální péči a servis, a posilují daný region. Krátké přepravní cesty při obstarávání lokálních surovin a expedici výrobků šetří životní prostředí. Téma trvale udržitelného hospodářství je ve společnosti pevně zakotvenou a dlouhodobě zažitou samozřejmostí, která se prolíná do všech oborů společnosti. K tomu patří především ochrana životního prostředí ve výrobě a vývoj inovativních produktových řešení. Toto je závazně uvedeno ve zprávě o trvale udržitelném hospodářství společnosti Wienerberger. 

Zboží od dodavatele Semmelrock můžete poptat - zde