Menu
Menu

Ravago Building Solutions

Společnost Ravago Building Solutions, belgický dodavatel kvalitních tepelných a zvukových izolací, hydroizolací, suché výstavby, kontaktních zateplovacích systémů (ETICS), stavební chemie, geotextilií, produktů na bázi plastu a provětrávaných fasád.

Ravago Building Solutions

Jako součást historických stavebních kamenů skupiny se Ravago Group se Ravago Building Solutions (RBS) vyvinula z lokální belgické společnosti v šedesátých letech minulého století na celoevropskou společnost se zaměřením na vývoj a distribuci speciálních stavebních a konstrukčních řešení v rámci Evropy, Turecka a Společenství nezávislých států (CIS).

Portfolio produktů je široké – od tepelných a zvukových izolací, hydroizolací, suché výstavby, kontaktních zateplovacích systémů (ETICS), stavební chemie, geotextilií a produktů na bázi plastu, až po ucelený sortiment provětrávaných fasád. RBS profituje ze strategických partnerství s předními značkami na trhu s dlouholetými zkušenostmi ve stavebním průmyslu.

Výroba tepelné izolace

Společnost Ravago Building Solutions („RBS“) vyrábí a na trh uvádí trvanlivé izolační výrobky pomocí nejmodernějších technologií v extruzi a uplatňováním přísného procesu kontroly kvality.

Výrobní závody RBS → 9 výrobních závodů v celé Evropě (2 ve Francii, 2 v Německu, Velké Británii, Maďarsku, 2 v Řecku, Turecku), díky čemuž je společnost RBS lídrem na trhu s extrudovanými polystyrénovými izolačními materiály.

Výsledkem procesu vytlačování (tzv. extruze) je izolační materiál s uzavřenou buněčnou strukturou a vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi a pevností po celou dobu životnosti budovy. Produkt přispívá k výrazné úspoře energie a zvyšuje pohodlí v budově. Nabízíme kompletní portfolio XPS v několika tloušťkách, různých površích a různých třídách pevností, abychom splnili požadavky na budovy i na provozní a průmyslové požadavky našich zákazníků.