Menu
Novinka Akce Výprodej
Menu

LIPEA

Společnost LIPEA vznikla v České Lípě v únoru v roce 1995 a začala se zabývat distribucí tehdy nedostatkových klinkerů, především cihel, dlažby a obkladových pásků.

ZAKLADATELÉ

Jejími zakladateli byli a stále zde figurují jako jednatelé bratři Ing. Jiří a Ing. Petr Vieweghovi a Ing. Ludvík Hudrlík.

HISTORIE

První kontakty s výrobci byly navázány na základě našich návštěv na stavebních veletrzích v Německu a dále přímo u výrobců. Prvním obchodním partnerem se stala firma AKA v Německém Vierkirchenu, která měla v té době nejmodernější zařízení pro výrobu cihel a dlažby. K této firmě se postupně přidávaly další závody AKA ve Waldsassenu, Albert, Keraba a Stradalit. Po vzniku poptávky po ručních cihlách společnost LIPEA našla v tomto směru partnera v Holandsku – známého výrobce CRH a podstatně tímto krokem rozšířila svůj nabídkový sortiment.

ROZVOJ SPOLEČNOSTI

Jako rozhodující pro další úspěšný rozvoj firmy se ukázalo navázání úzké spolupráce s rozhodujícím německým výrobcem klinkerů / obkladových pásků, lícových cihel, cihelných dlažeb /, firmou Feldhaus Klinker. Široký rozsah jeho výrobků zaujal řadu investorů a vznikl také velký počet významných staveb s těmito materiály.

Na základě těchto obchodních aktivit se firmě Lipea podařilo zaujmout řadu investorů, stavebních firem i soukromých osob a dodávat hrubou stavební keramiku k realizaci staveb větších i menších, které z hlediska spokojenosti našich obchodních partnerů mají vždy stejný význam. Společnost LIPEA tedy dodává buď kompletní příslušný materiál pro zhotovení fasád a dlážděných ploch nebo tyto objekty sama realizuje.

NAŠI ZAMĚSTNANCI

Součástí společnosti jsou také jejich stálí zaměstnanci, ti společně s vedením tvoří jeden tým, který se snaží svoji práci odvádět pečlivě k největší spokojenosti našich zákazníků.

PŘEDNOSTI SPOLEČNOSTI

  • Více než 20 let zkušeností.
  • Vysoká kvalita zboží s dlouhou životností.
  • Klademe velký důraz na serióznost.
  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi.
Cihla KLINKER Bohemia děrovaná červená hladká 290/140/65

Cihla KLINKER Bohemia děrovaná červená hladká 290/140/65

Lícová cihla ve vysoké kvalitě, mrazuvzdorná, stálobarevná, dlouhá...
37,56 Kč
Cihla KLINKER Buchholz 10 NF děr.240/115/71

Cihla KLINKER Buchholz 10 NF děr.240/115/71

Lícová cihla ve vysoké kvalitě, mrazuvzdorná, stálobarevná, dlouhá...
22,98 Kč