Menu
Menu

JAP Future

Naší filozofií je dodávat svým zákazníkům stavební prvky špičkové kvality s nápaditým designem.

JAP Future

J.A.P.

Z původně malé regionální firmy se tato společnost vypracovala na předního výrobce na českém trhu. Společnost disponuje showroomy s odborně vyškoleným personálem v Přerově, Brně, Praze a Bratislavě. Dále nabízí možnost poradenství prostřednictvím svých obchodně technických poradců, kteří působí jak v Česku, tak na Slovensku.

V portfoliu společnosti naleznete široký sortiment stavebních prvků, jako jsou stavební pouzdra pro posuvné dveře, skryté zárubně, posuvné systémy, Grafosklo a skleněné stěny, stahovací schody, nerezové zábradlí a schodiště.

Stavební pouzdra z výrobní linky společnosti "J.A.P." jsou charakteristické spojením účelnosti a estetiky. Stavební pouzdra jsou vyráběny v několika typech Norma standard, Norma komfort, Norma paralel a Norma unibox. Všechna stavební pouzdra jsou dodávány ve dvou variantách – do zděné příčky a do sádrokartonu ve dvoukřídlém i jednokřídlém provedení.

V roce 2013 byla nabídka stavebních pouzder rozšířena a k typu Norma přibyly další varianty Latente, Emotive a Aktive. Novinkou v roce 2014 pak byly skryté zárubně Latente, Emotive a Aktive. Jestliže není možné použít posuvu do zdi, pak společnost nabízí řešení pomocí posuvných systémů po zdi. Posuvné systémy po zdi jsou pak nabízeny v řadách Trix Zero, Trix One, Trix Heavy a posuvné systémy Rollo.
Výrobní společnost "J.A.P." je první ve výrobě Grafoskla – kaleného skla se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi. Toto Grafosklo umožňuje designově sladit interiér do jednoho celku. Grafosklo má široké použití jako například skleněné obklady do kuchyně, skleněné dveře či celoskleněné stěny.

Skleněné stěny společnost nabízí v celkem 10 modelových řadách, které v sobě kombinují různá uspořádání skleněných tabulí, dveří a světlíků.
Společnost se dále specializuje také na výrobu stahovacích schodů do stropu i do stěny, které se vyznačují moderním designem a přitom vynikají snadnou manipulací. Stahovací schody nabízíme ve 3 typech – stahovací schody Aristo, Kombo a Lusso. Všechny stahovací schody mají protipožární odolnost ověřenou ve zkušebnách v ČR a v Německu.

Dalším významným stavebním prvkem, který společnost nabízí, jsou schody a schodiště. V nabídce společnosti naleznete točitá schodiště, segmentová schodiště, bočnicová schodiště a třmenová schodiště. Schody a schodiště jsou k dispozici jak do interiéru, tak exteriéru v materiálech ze dřeva, kovu, betonu či kombinovaná.

Nedílnou součástí nabídky je pak nerezové zábradlí stavebnicového systému, které je určené pro betonová schodiště, montované schody či balkóny a balustrády. Součástí výrobního programu jsou pak výplně zábradlí založené na čistém a ladném designu, kvalitě ukončení a instalaci výplní ke sloupkům. Na výběr jsou výplně zábradlí lankové, prutové či skleněné výplně s čirým, matným nebo potištěným sklem. Další variantou je pak možnost výplně zábradlí v moderním duchu a to celoskleněné zábradlí bez sloupků.

Schody stahovací LUSSO obyč. 1100 x 700 svýška 24502740

Schody stahovací LUSSO obyč. 1100 x 700 svýška 24502740

Schody s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do stropu.
9 044,90 Kč
Detail
Schody stahovací VERTICALE obyčejné 900x700 výška od podlahy 2750-3040

Schody stahovací VERTICALE obyčejné 900x700 výška od podlahy 2750-3040

Stahovací schody Verticale s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro...
11 200,95 Kč
Detail
Schody stahovací LUSSO PP 120x70 cm výška 245-274 cm

Schody stahovací LUSSO PP 120x70 cm výška 245-274 cm

Protipožární stahovací schody LUSSO PP.
18 926,22 Kč
Detail
Schody stahovací LUSSO obyč. 100x70 cm výška 245-274 cm

Schody stahovací LUSSO obyč. 100x70 cm výška 245-274 cm

Schody s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do stropu.
10 040,07 Kč
Detail
Stavební pouzdro NORMA LINE KOMFORT ZEĎ standard 2050x2100 mm

Stavební pouzdro NORMA LINE KOMFORT ZEĎ standard 2050x2100 mm

Model Norma Komfort je sestavou dvou obložkových stavebních pouzder...
24 482,41 Kč
Detail