Menu
Menu

EURO NÁŘADÍ

Jeden z největších velkoobchodů s nářadím v ČR a SR pro STAVBU, ZAHRADU, VODO-TOPO a ŽELEZÁŘSTVÍ. S námi bez starostí.

EURO NÁŘADÍ

Euro Nářadí

Ryze česká společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o. byla založena v březnu roku 2004 jako velkoobchod nářadím. Navazuje však na předchozí aktivity majitelů, které sahají až do roku 1997.

Majitelé firmu založili s přesvědčením, že na základě své letité zkušenosti mohou zákazníkům nabídnout podstatně kvalitnější péči a servis, než na jaký byli do té doby zvyklí.

V současné době lze říci, že se záměr majitelům zdařil, a používané heslo „S NÁMI BEZ STAROSTÍ“ oceňuje více než 3 000 stálých a dlouhodobě spokojených zákazníků v celé České republice a na Slovensku. Mezi naše významné zákazníky patří prodejny stavebnin, železářství, vodo-instalatérských a zahradnických potřeb, o které denně pečuje 25 profesionálně vyškolených obchodních zástupců.

Z důvodu neustálého rozšiřování sortimentu dle požadavků zákazníků, a tím i potřeby stále větších prostor, se firma v roce 2014 z doposud pronajímaných objektů natrvalo usídlila ve vlastním vybudovaném areálu se skladovými plochami o rozloze 6000 m2, který čeká ještě další rozšíření tak, aby poskytované služby, co se šíře sortimentu nabízených položek a rychlosti dodávek týče, byly ještě kvalitnější.