Menu
Menu

EUREKO

Plastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu.

EUREKO

Plastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu. Veškeré plasty použité při výrobě ve firmě REGRA PLAST spol. s r.o. jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly autointeriérů, nárazníky, nábytkářské díly). Takovéto plasty, již jednou ošetřené pro venkovní použití se znovu při výrobě krytin zušlechťují barvivy, UV stabilizátory a plnivy, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let.

Společnost REGRA PLAST spol. s r.o., založena roku 1999, je výrobní podnik se zaměřením na výrobu z plastů. Společnost provozuje výrobní závod, který se nachází v obci Obora u Loun a jeho hlavním produktem jsou střešní krytiny EUREKO. Provoz prochází neustálým zdokonalováním a rozšiřováním výroby, které si žádá stále větší obliba krytin EUREKO na tuzemském i zahraničním trhu.

Výhody střešní krytiny EUREKO

  • Odolává mechům, lišejníkům a zásaditým látkám
  • Má nízkou hmotnost
  • Odolává slunci, dešti, krupobití, mrazu a náhlým změnám teplot
  • Je houževnatá, pevná a odolná vůči prošlápnutí
  • Tlumí hluk
  • Je bezúdržbová
  • Skvěle imituje nejen přírodní materiály
  • Záruka 30 let
EUREKO šindel DDS II 51x12x1,8 cm černá barva 10ks balení/1000ks paleta

EUREKO šindel DDS II 51x12x1,8 cm černá barva 10ks balení/1000ks paleta

Výrobek EUREKO - DDS je věrnou kopií klasického štípaného šindele ze...
31,73 Kč
Detail
Eureko hřebenáč DDH II pro sklon 45° 12x1,8 cm černá

Eureko hřebenáč DDH II pro sklon 45° 12x1,8 cm černá

Plastový hřebenáč Eureko DDH II kompatibilní s plastovými šindely DDS II...
68,97 Kč
Detail