Menu
Menu

Eclisse

Značka ECLISSE se stala známá a lídrem na trhu, a dnes již vyrábí 1.300 pouzder denně. Po celém světě je v současnosti 9 dceřiných společností a více jak 30 reprezentativních kanceláří.

Eclisse

Eclisse

Na cestě k dokonalosti

Všechno to začalo v roce 2000, kdy se hledaly zajímavé výrobky pro náš trh.
Chtělo to něco užitečného a kvalitního, co bude zákazníkům dobře sloužit, samozřejmě za přijatelnou cenu. Tehdejší majitel a zakladatel naší společnosti se při jednom jednání v Itálii rozmýšlel, s jakým výrobkem začít obchodovat, když v tom se opřel o dveře … a ty zajely do stěny. Neuvěřitelné, nebývalé a přitom vlastně již známé.
Takový systém se i u nás dříve hojně využíval. V mnoha starších filmech můžete vidět, že posuvné dveře u nás existovaly již za první republiky. Ale pak se někam vytratily.

Rozhodnutí bylo jasné, to je správný produkt pro náš trh. Posuvné dveře do zdi ušetří spoustu místa. Bylo třeba najít toho nejlepšího výrobce.  A tím nejlepším bylo ECLISSE.

Výrobce ECLISSE začal oficiálně svou činnost v roce 1989. V lednu tohoto roku založil Luigi De Faveri ambiciózní projekt podnikání a vynaložil značné investice, aby se zrodil vysoce kvalitní výrobek – stavební pouzdro pro posuvné dveře ECLISSE. Postupem času rostl sortiment modelů a v dnešní době má ECLISSE více jak 10.000 řešení pro různé stavební situace.

Značka ECLISSE se stala známá a lídrem na trhu, a dnes již vyrábí  1.300 pouzder denně. Po celém světě je v současnosti 9 dceřiných společností a více jak 30 reprezentativních kanceláří.  A my jsme mezi nimi.