Menu
Menu

Den Braven

Den Braven, Váš partner pro dodávku chytrých systémových řešení pro stavebnictví i průmysl.

Den Braven, Váš partner pro dodávku chytrých systémových řešení pro stavebnictví i průmysl. 

Již přes 40 let náležíme k předním světovým producentům tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn, technických aerosolů nejvyšší kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie. Zákazníkům nabízíme přístup nejen k široké škále skladem dostupných produktů, ale také k progresivním materiálům, nejmodernějším technologickým mechanismům, rozsáhlému poradenství a propracované logistice.

Propracovaná logistika a skladování – základem je vlastní moderní velkoobjemové logistické centrum v Úvalně se skladovou kapacitou více než 20.000 paletových míst. Elektronicky programovaná koordinace pohybu zboží poskytuje optimální přehled nejen o jeho množství, ale také o detailech typu šarže či expiračních datech. Disponujeme po celé ČR a SK dalšími 14 pobočkami optimálně rozmístěnými po jednotlivých krajích obou republik. Centrálu denně opouští kamiony našeho sortimentu a současně je doplňováno adekvátní množství. Krátké dodací lhůty jsou pro nás závazkem.

Motivovaný obchodní tým – vyškolení a odborně zdatní obchodní zástupci jsou připraveni se o Vás postarat do nejmenších detailů. Snažíme se být skutečným partnerem při řešení Vašich požadavků a potřeb. Představte si ohromnou sílu téměř sta obchodníků, kteří den co den o Vás pečují.

Hustá síť prodejních míst – je zformovaná nejen pro koncového spotřebitele, ale i realizační firmy tak, aby naše produkty byly dostupné i v okrajových regionech. Zásobujeme všechny významné DIY řetězce zaměřené na stavebniny, jako jsou: Bauhaus, Baumax, Hornbach, OBI, …

Sofistikovaná technická a marketingová podpora – není jen prázdným slovním obratem. Uvědomujeme si, že nestačí mít jen skvělý produkt či službu. Je potřeba jej zákazníkům představit, demonstrovat konkurenční výhody a vysvětlit způsob aplikace. Stejně tak máme připravené koncepty regálových prezentací našich výrobků a podpory značky Den Braven v místě prodeje, jako jsou vhodné letáky a příručky, reklamní cedule, poutače, stopery apod.

Inovace a chytrá řešení – jsou zárukou rozvoje a budoucího úspěchu. Neustále vylepšujeme kvalitu našich výrobků, služeb zákazníkům a logistiky. Špičková kvalita je pro nás samozřejmostí. Neustále zdokonalujeme vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu. Stejně tak rozšiřujeme skladovací prostory vybavené moderní manipulační technikou. Nechceme prodávat jen jednotlivé produkty. Sdružujeme je do logických celků, které tvoří ucelený systém, propracováváme jejich vzájemné vazby a navrhujeme tzv. „chytrá řešení“, které snižují náklady na práci, aplikační čas nebo manipulaci.

Finanční zázemí a stabilita – jak dobré je být pod „křídly“ silného partnera, na kterého se můžete spolehnout a to i v následujících nejistých letech. Díky aktivní obchodní politice, píli a poctivému úsilí expandujeme i v ekonomicky bouřlivých časech.

Síla značky Den Braven – usilovně pracujeme na zvyšování povědomí o značce Den Braven mezi odbornou i laickou veřejností. A to např. promyšlenými mediálními kampaněmi, prezentacemi u zákazníků nebo odbornými školeními. Prodejcům zajišťujeme proškolení personálu, který si tím zvýší sebejistotu při aktivním nabízení našich produktů značky Den Braven, přičemž Vaše zisky jen porostou.

Náhr. čepele-odlam.nůž 18mm (10ks)

Náhr. čepele-odlam.nůž 18mm (10ks)

Pro bezpečné řezání a krájení při stavebních činnostech např.:...
21,54 Kč
Podlahový nátěr Rychleschnoucí šedý RAL 7040 4Kg

Podlahový nátěr Rychleschnoucí šedý RAL 7040 4Kg

Vodou ředitelný akrylátový nátěr, určený k nátěrům lehce zatěžovaných...
508,65 Kč
Akryl Exteriér 310ml bílá - DBR

Akryl Exteriér 310ml bílá - DBR

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi akrylátové disperze....
83,78 Kč
Akrylátový tmel na sádrokartony 310ml bílý - DBR

Akrylátový tmel na sádrokartony 310ml bílý - DBR

Jednosložkový spárovací tmel, na bázi speciálních akrylů. Vytvrzuje...
57,86 Kč
DB Spojka kulatého kanálu 100mm   (M22769)

DB Spojka kulatého kanálu 100mm (M22769)

Spojovací kus kulatého kanálu.
30,55 Kč
DB Kanál kulatý 125x500

DB Kanál kulatý 125x500

Hlavní stavební prvek ventilačního systému. Lze jej libovolně zkracovat...
78,65 Kč
DB Tvarovka kulatá T-kus 3x125   (M27871)

DB Tvarovka kulatá T-kus 3x125 (M27871)

Nedílná součást ventilačního systému pro připojení vedlějších větví...
119,95 Kč
DB Článek přechodový 150x75/110x55

DB Článek přechodový 150x75/110x55

Slouží ke spojení dvou plochých kanálů 150x75/110x55.
133,56 Kč
DB Redukce kulatých kanálů pr.125/pr.100

DB Redukce kulatých kanálů pr.125/pr.100

Slouží ke spojení kulatých kanálů různých průměrů.
51,12 Kč
Akrylový tmel 310ml černý - DBR

Akrylový tmel 310ml černý - DBR

Tmel pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár...
58,24 Kč
DB Větrací mřížka kruhová se síťovinou pr.150mm

DB Větrací mřížka kruhová se síťovinou pr.150mm

Použitelná v interiéru i v exteriéru. Na zadní straně je mřížka opatřena...
49,91 Kč
Výtlačná pistole - skelet - kov

Výtlačná pistole - skelet - kov

Pro aplikaci – vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší.
53,93 Kč