Menu
Menu

DCH - SINCOLOR

Tradiční český výrobce nátěrových systémů a stavební chemie.

DCH - SINCOLOR

Historie české společnosti DCH - SINCOLOR, a.s. sahá až do roku 1870, kdy byla založena továrna na smolu pro výrobu a dodávky smoly na vysmolování sudů Plzeňského Prazdroje. Výrobní program se od roku 1870 změnil, ale zpracování pryskyřic ve společnosti přetrvalo do současnosti. Nyní je společnost zaměřena především na výrobu materiálů stavební chemie a nátěrových systémů pro průmyslové použití. Jedná se např. o materiály na sanace betonových ploch odolné vůči působení ropných produktů, nátěrové systémy vhodné pro styk s potravinami a pitnou vodou, paropropustné stěrky, barvy a laky. V nabídce máme tradiční i speciální materiály na bázi epoxidových, polyuretanových a polyesterových pryskyřic. Některé produkty společnosti DCH - SINCOLOR, a.s. jsou používány při výrobě forem.

Ve vlastní laboratoři vyvíjíme s využitím vědeckých poznatků moderní materiály a upravujeme stávající výrobky podle přání zákazníků tak, aby vyhověly použití v konkrétních podmínkách. Takto stále rozšiřujeme škálu řešení, pro která je možné naše výrobky využívat. Jsme schopni zrealizovat poptávku jednotlivých balení nebo i tunová množství materiálu. Společně s našimi zákazníky hledáme cestu, jak dospět k řešení zadaného požadavku.

 Jsme velkoobchodním partnerem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.

Našimi zákazníky jsou velkoobchodní organizace i aplikační firmy v oblasti stavebnictví, strojírenství, potravinářství apod. Spolupracujeme i s projekčními kancelářemi při návrzích moderních interiérů, u kterých je kladen důraz na vysoké užitné vlastnosti. Zákazníci především oceňují nabídku ucelených řešení i dílčí dodávky jednotlivých výrobků, dodavatelský servis a vysokou úroveň technické podpory.

Tvrdidlo Sincolor S 7300 4 kg

Tvrdidlo Sincolor S 7300 4 kg

Tvrdidlo pro dvousložkové epoxidové nátěrové hmoty. Poměry tužení jsou...
1 562,39 Kč
Detail
Tvrdidlo Sincolor S 7300 0,4 kg

Tvrdidlo Sincolor S 7300 0,4 kg

Tvrdidlo pro dvousložkové epoxidové nátěrové hmoty. Poměry tužení jsou...
198,44 Kč
Detail