Menu
Menu

BW nářadí

Dovozce nářadí TJEP, DIEWE, RAPID, OMER, EDMA, FREUND, NEDO, VBW a KRINNER.

BW nářadí

BW nářadí

Firma BW s.r.o. (nebo také Brinkmann Werkzeug s.r.o.) byla založena v květnu 1992. Od začátku vsadila na prodej profesionálního nářadí a tato cesta se jí vyplatila.V průběhu let se na ni obrátili někteří zahraniční výrobci s žádostí o zastupování na českém trhu. Díky tomu se firma profiluje jako jedna ze zavedených a stabilních společností v oblasti upevňovací techniky a profesionálního nářadí na českém trhu.

V roce 1995 to byla německá firma VBW a francouzská firma ROCAFIX. Od té doby zaznamenává firma po všech stránkách neustálý rozvoj. Na začátku roku 2003 převzala výhradní zastoupení největšího evropského výrobce sponkovací a lepící techniky, švédské firmy ISABERG RAPID a také firmy EDMA, francouzského výrobce nářadí pro střechaře, sádrokartonáře či plotaře. V roce 2004 se firma přestěhovala do nových kancelářských a skladových prostor. Rok 2006 přinesl nové možnosti, neboť jsme začali úzce spolupracovat  se společností DIEWE, která je největším německým výrobcem diamantových řezných kotoučů a také italskou firmou OMER, která vyrábí pneumatické hřebíkovačky nebo sponkovačky.

Závěr roku 2008 přinesl další významnou skutečnost. Byla založena paralelní společnost BW nářadí s.r.o., která v první polovině roku 2009 převzala postupně všechny aktivity původní společnosti. Od 1.1. 2011 je firma BW nářadí s.r.o. také obchodním zastoupením německé firmy P.F. FREUND.