Menu
Menu

Altrad

Altrad

Altrad

Skupina ALTRAD vznikla v roce 1985 převzetím renomovaného francouzského výrobce lešení. Díky nepřetržitým investicím v segmentu dodávek na stavby je dnes ALTRAD číslem 1 ve Francii v sektoru lešení a konstrukcí z kovových trubek využívaných při velkých akcích. V oblasti míchaček betonu je dnes skupina ALTRAD světově vedoucí firmou na trhu. Skupina ALTRAD patří k celosvětové špičce v oblasti stavební techniky. Navštivte webové stránky skupiny ALTRAD na adrese www.altrad.com a přesvědčte se sami.

Těžištěm skupiny je optimalizace trvalého vylepšovacího procesu v provuzoschopnosti, kvalitě a spolehlivosti. Produkční pracoviště jsou vybaveny četnými svařovacími roboty, digitálně řízenými stroji a integrovanou linkou pro ponorové zinkování. Inteligentní vysoce rozvinuté technologie garantují konkurenceschopnost.Kreativitou a inovací jsou realizovány požadavky našich zákazníků na hospodárnost,  produktivitu a jednoduchou manipulaci spojenou s vysokou mírou bezpečnosti.
Naše firma také klade velmi velký důraz na vývoj nových produktů a vylepšení již zaběhnutých produktů, proto nyní vlastníme celou řadu patentů.