Menu
Menu

Plotový systém Diton Quick Wall Wood - sloupek dělený průběžný 240 dub světlý

Zapomeňte na náročné dřevo, a přesto dodejte vašemu exteriéru přirozený vzhled. Betonové plotové systémy jsou tím pravým řešením, pokud hledáte takový plot, který ochrání i další generace. Více informací
Číslo výrobku: 203005
Výrobce:
Plotový systém Diton Quick Wall Wood - sloupek dělený průběžný 240 dub světlý Plotový systém Diton Quick Wall Wood - slo…
KS
2 698,40 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -8 %
2 933,04 Kč
2 698,40 Kč
 / ks
2 230,08 Kč bez DPH
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
0 KS okamžitě k dispozici

Plotový systém Diton Quick Wall Wood - sloupek dělený průběžný 240 dub světlý

Dřevěné prvky v exteriéru jsou velmi elegantní a působivé, jejich pořízení je však poměrně nákladné a především údržba je náročná. Pro všechny milovníky dřevěného designu přišla společnost DITON s jedinečnou náhradou. Tou je novinka roku 2015 - plotový systém QUICK WALL WOOD, který je vyroben z betonu, ale zcela k nerozeznání od dřeva. Odpadá tak náročná údržba, kterou nahrazuje dlouhá životnost a stálý, stejnobarevný vzhled.

Betonová prkna ve vzhledu dubu

Rodina, sousedé ani návštěvy vám nebudou chtít uvěřit, že jste na stavbu vašeho plotu použili litá betonová prkna. Betonová imitace prken je natolik dokonalá, že se vám podaří zmást opravdu každého. Záleží jen na vás, zda si vyberete světlou nebo tmavou variantu dubu. Pak už stačí jen postavit betonové sloupky, opatřit je betonovými patkami na betonové sloupky a použít betonová prkna. S pomocí plotového systému vystavíte ochranu vašeho pozemku snadno a především velmi kvalitně.

Plotový systém s řadou výhod

Kromě toho, že jsou betonové plotové systémy dokonalou imitací dřeva, přinášejí ještě celou řadu dalších výhod, s kterou se u dřeva nesetkáte. Mezi ty hlavní patří:

  • povrchová úprava DITON EXCLUSIVE PROTECT, která uzavře povrch, zabrání vsakování vody a navíc se velmi dobře udržuje
  • hloubková úprava AQUASTOP PROTECT, která se mimo jiné postará o stálost barevného provedení
  • samočistící technologie EKOAKTIV minimalizující jakoukoliv nutnost údržby
  • vysoká pevnost
  • odolnost vůči mechanickým i klimatickým vlivům
  • dlouhá životnost

Zapomeňte na náročné dřevo, a přesto dodejte vašemu exteriéru přirozený vzhled. Betonové plotové systémy jsou tím pravým řešením, pokud hledáte takový plot, který ochrání i další generace.

NAV
Typ sloupek
Povrch EXCLUSIVE PROTECT
Barva dub světlý
Šířka [mm] 110
Délka [mm] 250
Výška [mm] 3200 mm
Hmotnost 184 kg