Menu
Menu

Palisáda CS-BETON LENA 18/12/80 šedá

Palisáda je vhodná pro výstavbu stupňů v terénu a to pro zatravněné i zpevněné plochy se středním zatížením. Více informací
Číslo výrobku: 113976
Výrobce:
Palisáda CS-BETON LENA 18/12/80 šedá Palisáda CS-BETON LENA 18/12/80 šedá
KS
277,03 Kč
Celkem s DPH:
Sleva -5 %
291,61 Kč
277,03 Kč
 / ks
228,95 Kč bez DPH
Nechat si doručit domů
Nedostupné
Vyzvednout na prodejně
Zboži je dostupné na některé z našich poboček, pro nákup vyberte pobočku
Vyzvednutí zdarma
141 KS okamžitě k dispozici
141 KS na dalších pobočkách

Palisáda CS-BETON LENA 18/12/80 šedá

Palisáda LENA má obdélníkový půdorys, který je tvořen kruhovými výsečemi. Z prvků se lehce vytvářejí plynulé půdorysné oblouky a křivky.
Díky příčnému průřezu je po osazení zaručeno částečné spolupůsobení prvků mezi sebou, a tím i lepší přenášení zemních tlaků. Palisády lze osazovat jak na délku, tak i na šířku. Palisáda je vhodná pro výstavbu stupňů v terénu a to pro zatravněné i zpevněné plochy se středním zatížením.

Vysoká funkční hodnota

Palisáda LENA je určena pro vytváření terénních stupňů jak ve zpevněných, tak i zatravněných plochách. Je tedy skvělým řešením pro realizaci terénních úprav v zahradách umístěných ve svahu či jinak členitém terénu.

KVALITA PRODUKTU

Betonové prvky CS-BETON jsou vyrobeny z kvalitních stavebních materiálů. Důkladná kontrola kvality probíhá v celém cyklu výroby a kombinuje prvky automatizované s kontrolou vizuální. Samozřejmostí je neustálá namátková kontrola denní výroby v podnikové certifikované laboratoři. Častá obměna výrobních forem v kombinaci s dokonalou údržbou výrobních technologií umožňují společně docílit vysokou rozměrovou přesnost.
Kritéria stanovená harmonizovanými evropskými normami jsou plněna s velkou rezervou. 

Modelová řada LENA
Typ palisáda
Povrch hladký
Barva šedá
Šířka [mm] 120
Délka [mm] 180
Výška [mm] 800 mm
Hmotnost 41.4 kg